VYŠKOV B - FKD A

Vyškov B : FKD     5 : 0    (3:0)

Sestava: Hrušák – Matoušek,Gottvald,P.Jelínek, Derka (75‘ Klimek)-Petřek (65‘ Rozehnal),Forró,Janovský (80‘ Strnad),Kučera – Petlach (60´Němec), Lukeštík

Žlutá kartta : Gottvald

Ve Vyškově jsme nastoupili pod světly a na umělém povrchu, což některým hráčům nesedělo, ale to mohla být také výmluva. Proti rezervě Vyškova nám tradičně nevyšel úvod. Už v 7 minutě jsme prohrávali, když jsme chybovali v obraně. O minutu později převzal Dan Forró míč, namířil to k brance, ale s koncovkou zle naložil, když střílel vedle. V 9 minutě jsme zahrávali trestný kop, který jsme z nebezpečné vzdálenosti poslali těsně nad bránu. Ve 14 minutě nebezpečně střílel z úhlu Kučera, ale opět nepřesně. Domácí byli aktivnější a rychlejší, jak s míčem, tak bez něj. Ve 25 minutě zazvonila tyč naší branky. O minutu později nadvakrát hasíme nebezpečný přímý kop domácích. Ve 34 minutě chybujeme na velkém vápně, kde jsme nedůrazní a je to 2:0. O 4 minuty později opět zvoní tyč naší branky. V téže minutě posílá míč hlavou těsně vedle  domácí Josef Lička. Ve 41 minutě předvedeme rychlou akcí a osamocený Lukeštík neprostřelil Kopáčka v bráně domácích. Ve 45 minutě ztrácíme míč u soupeřova rohového praporku a rychlý výpad do naší obrany končí třetím zásahem. Absolutně nezvládáme úvod druhé části hry, kdy během 11 minut inkasujeme dvakrát a začínáme sérii střídání. V poli kombinujeme celkem obstojně, ale chybí nám finální nahrávka. V poslední 15 minutovce můžeme korigovat výsledek. Nejprve je sám před Kopáčkem Lukeštík a později mladíček Rozehnal. Ani jeden na Kopáčka nevyzrál a tak jsme poprvé v sezóně vyšli střelecky naprázdno.