Jdi na obsah Jdi na menu
 


STŘELCI A  STŘELCI B STŘELCI DOROST STŘELCI ST. ŽÁCI STŘELCI ML.ŽÁCI  
           
ROZPIS JARO                                              ROZPIS TRÉNINKŮ MLÁDEŽE
              
 
 
VÍKENDOVÝ PROGRAM FKD
NEDĚLE 29.5. v 16:30 RADSLAVICE - FKD A 
 
SOBOTA 28.5. v 10:00 KAHAN - FKD starší žáci 
 
SOBOTA 28.5. v 11:45 KAHAN - FKD mladší žáci
 
NEDĚLE 29.5. v 14:15 CETKOVICE - FKD dorost 
 
NEDĚLE 29.5. v 17:00 HABROVANY - FKD B 
                  
            
 
NEDĚLE 22.5. v 10:30 FKD A - OTNICE 1:2
Lukeštík
SOBOTA 21.5. v 9:00 FKD starší žáci - ŽIJEME HROU 1:4
Dvořák A.
SOBOTA 21.5. v 10:45 FKD mladší žáci - ŽIJEME HROU 1:2
Aujeský
SOBOTA 21.5. v 12:45 FKD dorost - ŠLAPANICE 1:1
Šmerda
NEDĚLE 22.5. v 16:30 FKD B - PAČLAVICE B 3:1
Polášek, Němec, Hrubša
 
           
           
          NEDĚLE 15.5.   16:30 KOBEŘICE - FKD A​ 2:2
Petřek, Kabele
SOBOTA 14.5. 9:00 Soběšice - FKD starší žáci 0:1
Chytil
SOBOTA 14.5. 10:45 Soběšice - FKD mladší žáci 1:4
Bednář 2, Aujeský, Mazal
NEDĚLE 15.5. 12:30 ČAFC BRNO - FKD dorost 4:0
NEDĚLE 15.5.  15:30 M.MÁLKOVICE - FKD B 1:3
Hrubša 2 , Z.Zbořil
              
ČTVRTEK 12.5. MEDLÁNKY - FKD starší žáci 3:0
ČTVRTEK 12.5. Medlánky - FKD mladší žáci 2:6
Fiala Adam 2, Bednář 2, Žampach, vlastní
NEDĚLE 8.5. 10:30  FKD A - KŘIŽANOVICE 1:2
Strnad  více ZDE
SOBOTA 7.5. 9:00 FKD starší žáci - TIŠNOV 3:0
Šnajdr 2, Chytil
SOBOTA 7.5. 10:45 FKD mladší žáci - TIŠNOV 1:2
Zbořil
SOBOTA 7.5. 12:45 FKD dorost - LIPOVEC 4:0
Šmerda 2, Handl, Dvořák A.
NEDĚLE 8.5. 16:30 FKD B - OPATOVICE 2:2
Hrubša, Kabele
                                   
 
 
ČTVRTEK 5.5. FKD st žáci - BOSKOVICE 0:4
ČTVRTEK 5.5. FKD ml žáci - BOSKOVICE 2:3
Zbořil 2
 
PÁTEK 29.4.  18:00   FKD dorost - Brankovice  1:0
Raška
                
SOBOTA 30.4. STADION DRNOVICE KRAJSKÁ SOUTĚŽ PŘÍPRAVEK
9:00 DRNOVICE+ROUSÍNOV - KOHOUTOVICE
10:00 KOHOUTOVICE - ZBROJOVKA BRNO
11:00 DRNOVICE+ROUSÍNOV - ZBROJOVKA BRNO 
          
NEDĚLE 1.5. 16:30 IVANOVICE - FKD A 4:0 více ZDE
NEDĚLE 1.5. v 13:30 ROUSÍNOV - FKD dorost 3:1
Handl
NEDĚLE 1.5. v 16:30 KOMOŘANY - FKD B 1:3
Weber st, Švanda, Handl
------------------------------------------------------------------------------------------             
 
NEDĚLE 24.4. v 10:30 FKD A - HODĚJICE 2:1
Kabele, Kučera
SOBOTA 23.4. v 9:00 FKD st žáci - ČEBÍN 1:3
Kocourek
SOBOTA 23.4. v 10:45 FKD ml.žáci - ČEBÍN 10:2
Mazal 2, Olejníček 2, Šnajdr 2, Fiala Aleš. Zbořil, Aujeský, Smutník
SOBOTA 23.4. v 12:45 FKD dorost - TIŠNOV 0:0
NEDĚLE 24.4. v 16:00 FKD B - ŠVÁBENICE 1:1
Polášek
         
NEDĚLE 17.4.  16:00 KŘENOVICE - FKD A 2:0 více ZDE
NEDĚLE 17.4.  9:00  Rájec-Jestřebí - FKD starší žáci 3:0
NEDĚLE 17.4.  10:45  Rájec-Jestřebí - FKD mladší žáci 6:3
Fiala Adam, Aujeský, Kománek
NEDĚLE 17.4. 13:45  Letovice - FKD  dorost 4:1
Pospíšil
NEDĚLE 17.4.  16:00 PUSTIMĚŘ - FKD B 2:1
Drbal
      
krajská soutěž přípravek sobota 16.4. hraje se na hřišti Sparty Brno
10:00 Vyškov - Drnovice/Rousínov
11:00 Sparta Brno - Drnovice Rousínov
                              
          
NEDĚLE 10.4.   10:30  FKD A - BRANKOVICE 0:0 více ZDE
SOBOTA 9.4. 9:00 FKD starší žáci - BOSKOVICE ODLOŽENO
SOBOTA 9.4. 10:45 FKD mladší žáci - BOSKOVICE ODLOŽENO
SOBOTA 9.4. 12:45 FKD dorost - BRANKOVICE ODLOŽENO
NEDĚLE  10.4. 15:30 FKD B - LYSOVICE 3:3
Pytela 2, Drbal
                                     
                
 
             NEDĚLE 3.4.   15:30 LETONICE - FKD A  1:2

Lukeštík, Kabele  více ZDE

SOBOTA 2.4.   15:30 CHVÁLKOVICE - FKD B 2:4

Pytela, Zbořil V. 2, Švanda

SOBOTA 2.4.  15:30   Letonice - FKD dorost 3:0

 

                               NEDĚLE 27.3. 10:30 FKD A - BOHDALICE A   3:0

Lukeštík 2, Gottvald

   NEDĚLE 27.3. 15:00 FKD B - BOHDALICE B 3:1

Hrubša 2, Švanda

SOBOTA 26.3. 12:45  FKD dorost - Ráječko  1:0

Handl

 

Neděle 20.3.  15:00 FKD A - SLAVKOV 3:2

Petřek, Polášek, Kabele

Neděle 20.3. v 10:30 Dražovice B - FKD B 4:3

 

        

PŘÍPRAVA FKD A UMĚLÁ TRÁVA VYŠKOV :

21.2. FKD A - VYŠKOV B 0:9

5.3.  13:00 FKD A - VYŠKOV U 19 3:4

12.3.  17:00 FKD A - Bohdalice 5:3

 

DOROST

ne 21.2.   11:00            dorost FKD - Vyškov 16    (UT Vyškov)

14.2. dorost FKD - Rousínov 6:2 (5:0)

 

 

SOBOTA 7.11. ve 14:00 VÁŽANY -  FKD A 1:2

Lukeštík, Vondřich

SOBOTA 7.11. ve 14:00 HOŠTICE -  FKD B 1:2

Pytela, Handl

NEDĚLE 8.11. v 11:30 BUČOVICE - FKD dorost 3:2

Ševčík, Šmerda

                                 

SOBOTA 31.10.  FKD A - DĚDICE 11:0 více ZDE

Slezák 2, Karabina, Lukeštík 3, Pytela, Kabele 2, Strnad 2

SOBOTA 31.10.  FKD st žáci - Rosice 0:3

SOBOTA 31.10. FKD ml žáci - Rosice 4:2

Mazal, Kománek, Brtníček, Zbořil

NEDĚLE 1.11. v 10:30 FKD B - Rychtářov 2:2

Hrubša, Weber st

NEDĚLE 1.11. v 13:30 FKD dorost - Dědice 2:4

Raška, Pospíšil

                    

 

NEDĚLE 25.10. ve 10:00 VÍCEMILICE - FKD A 5:1

Karabina

NEDĚLE 25.10. v 9:00 ROUSÍNOV - FKD st žáci 4:1

Dvořák

NEDĚLE 25.10. v 10:45 ROUSÍNOV - FKD ml žáci 3:0

NEDĚLE 25.10. v 12:00  VEVERSKÁ BÍTÝŠKA - FKD dorost 2:3

Kostelka, Šmerda, Raška

NEDĚLE 25.10. v 15:00 KUČEROV - FKD B 0:1

Weber st.

                                                    

SOBOTA 17.10. ve 13:00  FKD A - RADSLAVICE 4:2

Pytela 2, Vondřich, Lukeštík  více ZDE

SOBOTA 17.10. v 9:00  FKD st žáci - KAHAN 7:0

Chytil 3, Kocourek 3, Suchán

SOBOTA 17.10. v 10:45  FKD ml žáci - KAHAN 5:1

Mazal 3, Kománek, Aujeský

NEDĚLE 18.10. v 10:30  FKD B - HABROVANY 3:2

Zbořil Z 2, Měřínský

NEDĚLE 18.10. v 13:30  FKD dorost - CETKOVICE 1:5

Raška

                             

NEDĚLE 11.10. ve 15:30 OTNICE - FKD A 2:1

Vondřich

NEDĚLE 11.10. v 9:00 ŽIJEME HROU -  FKD st žáci 5:0

NEDĚLE 11.10. v 10:45 ŽIJEME HROU -  FKD ml žáci 5:0

NEDĚLE 11.10. v 10:00 PAČLAVICE B - FKD B 2:5

Zbořil Z 2, Böhm, Pytela, Hrubša

NEDĚLE 11.10. v 12:45 ŠLAPANICE - FKD dorost 3:3

Raška 2, Kostelka

KRAJSKÁ SOUTĚŽ PŘÍPRAVEK - HRAJE SE V DRNOVICÍCH

SOBOTA 10.10. mladší DRN/ROU - SPARTA BRNO 7:9

Bílek2, Černý2, Salcburger2, Kolkop

SOBOTA 10.10. mladší DRN/ROU - RATÍŠKOVICE 5:4

Haluza2, Bílek, Černý,Kolkop

 SOBOTA 10.10. starší DRN/ROU - SPARTA BRNO 4:2

Alán, Šeránek, Eliáš, Blatný

SOBOTA 10.10. v  DRN/ROU - RATÍŠKOVICE 2:4

Smutník, Vráblík

                                   

SOBOTA 3.10. ve 13:00 FKD A - KOBEŘICE 3:0 

Lukeštík 2, Kabele    více ZDE

SOBOTA 3.10. v 9:00  FKD st žáci - SOBĚŠICE 2:2

Kocourek, Suchán

SOBOTA 3.10. v 10:45 FKD ml. žáci - SOBĚŠICE 3:3

Zbořil, Bastl, Mazal

NEDĚLE 4.10. v 10:30 FKD B - M.MÁLKOVICE 5:0