Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

msmt_logotyp_text_cmyk_cz.jpgjmkraj-300x158.jpg                             

 

                                                    

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ :

NEDĚLE 30.9. v 15:00 RÁJEC/JESTŘEBÍ - FKD A 

ODJEZD AUTOBUSU 13:35

SOBOTA 29.9. v 9:00  POHOŘELICE - FKD starší žáci 

SOBOTA 30.9. v 10:45 POHOŘELICE - FKD mladší žáci 

NEDĚLE 30.9. v 9:00 FKD B mladší žáci - OTNICE

NEDĚLE 30.9. v 10:00 KOMOŘANY - FKD B

NEDĚLE 30.9. v 12:45 KOTVRDOVICE - FKD dorost 

 

 

STŘELCI A  STŘELCI B STŘELCI DOROST STŘELCI ST. ŽÁCI STŘELCI ML.ŽÁCI  
           

NEDĚLE 23.9. v 10:30  FKD A - ČEBÍN ODLOŽENO

SOBOTA 22.9. v 9:00  FKD starší žáci - FK ZNOJMO ODLOŽENO

SOBOTA 22.9. v 10:45 FKD mladší žáci - FK ZNOJMO ODLOŽENO

SOBOTA 22.9. v 15:30 CHVÁLKOVICE - FKD B 2:3

Slezák 2, Gibala

NEDĚLE 23.9. v 13:15  FKD dorost - BUČOVICE ODLOŽENO

NEDĚLE 16.9. v 16:00 DRAŽOVICE -  FKD A 3:1

Adler

SOBOTA 15.9. v 9:00 START BRNO - FKD starší žáci 1:7

Fiala A 5, Bastl, Horváth

SOBOTA 15.9. v 10:45 START BRNO - FKD mladší žáci 6:0

NEDĚLE 15.9. v 9:00 FKD B mladší žáci  - VYŠKOV B 2:5

Paveska, Novotná

NEDĚLE 15.9. v 10:30 FKD B - LYSOVICE 4:2

Strnad 2, Gibala, Pytela

NEDĚLE 15.9. v 13:30 TIŠNOV - FKD dorost 3:0

NEDĚLE 9.9. v 10:30 FKD A - BABICE n SVITAVOU 0:5

SOBOTA 8.9. v 9:00 FKD starší žáci - TIŠNOV 2:1

Foret, Fiala A

SOBOTA 8.9. v 10:45 FKD mladší žáci - TIŠNOV 1:7

Lukeš

NEDĚLE 9.9. v 12:30 DĚDICE - FKD B mladší žáci 1:3

Novotná, Salhi, Bílek

NEDĚLE 9.9. v 13:15 FKD dorost - KOBEŘICE 2:1

Dvořák 2

NEDĚLE 9.9. v 16:30 HOŠTICE - FKD B 1:6

Slezák D 3, Pytela 2, Mazal

STŘEDA 5.9. MEDLÁNKY - FKD starší žáci 2:3

Čáp, Mazal, Fiala A

STŘEDA 5.9. MEDLÁNKY - FKD mladší žáci 5:1

Dytrt

SOBOTA 1.9. v 17:00 VYSOČANY - FKD A 5:2

Lukeštík, Handl

SOBOTA 1.9. v 9:00 FKD B ml  žáci - SLAVKOV 7:3

SOBOTA 1.9. v 14:15 RÁJEČKO - FKD dorost 1:1

Kosík

NEDĚLE 2.9. v 9:00 SOBĚŠICE - FKD st žáci 0:4

Fiala A 2, Čáp, BAstl

NEDĚLE 2.9. v 10:45 SOBĚŠICE - FKD ml žáci 2:2

Nohel J, Bílek

NEDĚLE 2.9. v 10:30 FKD B - PAČLAVICE B 2:1

Švanda, Pytela

STŘEDA  29.8. v 16:00 FKD starší žáci - ŽIJEME HROU 1:2

Čáp

STŘEDA  29.8. v 17:45 FKD mladší žáci - ŽIJEME HROU 2:9

Paveska, Aujeský

STŘEDA 29.8. v 17:30 BOHDALICE - FKD B ( okresní pohár ) 3:0

NEDĚLE 26.8. v 10:30 FKD A - SVRATKA BRNO B 2:1

Vaškeba, Karabina

SOBOTA 25.8. v 9:00 FKD starší žáci - RÁJEC 7:2

Čáp 2, Štěrba 2, Vaněček, Mazal, Horwáth 

SOBOTA 25.8. v 10:45 FKD mladší žáci - RÁJEC 8:3 

Paveska 3, Novotná 2, Mrázek, Nohel O, Nohel J

SOBOTA 25.8. v 17:00 DĚDICE - FKD B 4:1

Zbořil Z

NEDĚLE 26.8. v 13:15  FKD dorost - ŠLAPANICE 1:3 

Smutník

SOBOTA 18.8. v 17:00 SOBĚŠICE - FKD A 6:0

NEDĚLE 19.8. v 10:30 FKD B - KUČEROV 9:1

Hrubša 2, Slezak 2, Gibala 2, Slavíček, Pytela, Weber st 

NEDĚLE 19.8. v 14:00 DOLNÍ LOUČKY - FKD dorost 1:2

Lžičař, Sigmund     

NEDĚLE 12.8. v 10:30 FKD A - LIPOVEC 3:0

Strnad 2, Němec

SOBOTA 11.8. v 13:15 FKD dorost - MS BRNO 3:0

Suchán 2, Fiala A

SOBOTA 11.8. v 16:30 RAČICE - FKD B 0:8

Gibala 3, Zbořil Z 2, Pytela, Švanda, Mazal

Příprava FKD A :

Neděle 22.7. v 17:00 Švábenice - FKD A 1:3

Lukeštík, Adler, Strnad

Středa 25.7. v 17:30 FKD - SLOVAN BRNO 1:3 Lukeštík 

Neděle 29.7. v 10:00 Bohdalice - FKD 6:1

POZOR ZMĚNA !!!! Neděle 5.8. v 10:00 MFK Vyškov B - FKD     3:4

Šmerda 2, Lukeštík, Pataki

Sobota 4.8. v 17:00 Račice - FKD dorost 1:0

Neděle 5.8. v 17:00 Velešovice - FKD B