Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

msmt_logotyp_text_cmyk_cz.jpgjmkraj-300x158.jpg                             

 

                                                    

Příprava FKD A :

Neděle 22.7. v 17:00 Švábenice - FKD A

Středa 25.7. v 17:30 FKD - SLOVAN BRNO

předkolo krajského poháru, hřiště Bělohorská 48, Brno

Neděle 29.7. v 18:00 Bohdalice - FKD

Neděle 5.8. v 18:00 MFK Vyškov B - FKD                                            

            

MUŽI A   krajská soutěž 1.B třída skupina A

NEDĚLE 12.8. 10:30 FKD A - LIPOVEC

SOBOTA 18.8.  17:00 SOBĚŠICE - FKD A

NEDĚLE 26.8. 10:30 FKD A - SVRATKA BRNO B

SOBOTA 1.9. 17:00 VYSOČANY - FKD A ( hřiště ŠOŠŮVKA )

NEDĚLE 9.9. 10:30  FKD A - BABICE

NEDĚLE 16.9. 16:00  DRAŽOVICE - FKD A 

NEDĚLE 23.9. 10:30  FKD A - ČEBÍN

NEDĚLE 30.9. 15:00  RÁJEC/JESTŘEBÍ - FKD A 

NEDĚLE 7.10.  10:30 FKD A - KOHOUTOVICE

NEDĚLE 14.10.  10:15  VILÉMOVICE - FKD A

NEDĚLE 21.10. 10:30 FKD A - ČERNÁ HORA

SOBOTA 27.10. 14:00 MEDLÁNKY - FKD A ( hřiště BYSTRC, Obvodová )

NEDĚLE 4.11.  10:30  FKD A - KŘENOVICE   

DOROST  krajská soutěž I.třída skupina A

SOBOTA 11.8. 13:15 FKD dorost - MS BRNO

NEDĚLE 19.8. 14:00 DOLNÍ LOUČKY - FKD dorost

NEDĚLE 26.8. 13:15 FKD dorost - ŠLAPANICE

SOBOTA 1.9.   14:15  RÁJEČKO - FKD dorost

NEDĚLE 9.9. 13:15  FKD dorost - KOBEŘICE

NEDĚLE 16.9. 13:30 TIŠNOV - FKD dorost 

NEDĚLE 23.9. 13:15  FKD dorost - BUČOVICE

NEDĚLE 30.9.  12:45 KOTVRDOVICE - FKD dorost

NEDĚLE 7.10.  13:15 FKD dorost - BOSKOVICE B

SOBOTA  13.10. 12:00  ROUSÍNOV - FKD dorost

NEDĚLE 21.10. 13:15 FKD dorost - KNÍNICE

NEDĚLE 28.10. 11:45 RÁJEC/JESTŘEBÍ - FKD dorost

NEDĚLE 4.11.   14:00  STARÝ LÍSKOVEC -  FKD dorost

STARŠÍ+MLADŠÍ ŽÁCI krajská soutěž I.třáda skupina A

SOBOTA 25.8. 9:00+10:45 FKD žáci - RÁJEC/JESTŘEBÍ

STŘEDA 29.8. 16.00+17:45 FKD žáci - ŽIJEME HROU

NEDĚLE 2.9.   9:00+10:45   SOBĚŠICE - FKD žáci

STŘEDA 5.9.   16:00+17:45 MEDLÁNKY - FKD žáci

SOBOTA 8.9. 9:00+10:45  FKD žáci - TIŠNOV

SOBOTA 15.9. 9:00+10:45 START BRNO - FKD žáci

SOBOTA 22.9. 9:00+10:45  FKD žáci - FK ZNOJMO

SOBOTA 29.9. 9:00+10:45 POHOŘELICE - FKD žáci

SOBOTA 6.10. 9:00+10:45 FKD žáci- BOSKOVICE B

NEDĚLE 14.10. 9:00+10:45 ROUSÍNOV - FKD žáci

SOBOTA 20.10. 9:00+10:45  FKD žáci - KAHAN

SOBOTA 28.10. 10:45+9:00 BLANSKO - FKD žáci

SOBOTA  3.11.   10:00+11:45 BOHUNICE - FKD žáci

 

V sobotu 16.6. skončila sezona 2017/2018.

Muži A se umístili na 4. místě OP VYŠKOV. 

Na 1. místě se umístily Bohdalice, na druhém Letonice, třetí Rousínov. Všechny tři týmy postupně odmítly postup do krajské soutěže. FKD nabídnutý postup vzal, a v příští sezoně budeme hrát krajskou soutěž 1.b třídy.

Nejlepší střelec David Lukeštík 23 branek

Muži B obsadili v konečné tabulce III. třídy Vyškov 2. místo.

Na 1.místě skončily Ivanovice, které postupují do OP.

 Nejlepší střelec Roman Gibala 27 a Radek Pytela 26.

Dorost obsadil v krajské soutěži 7. místo.

Nejlepší střelec Miloš Bastl 9 branek

Starší žáci skončili v krajské soutěži na 6. místě

Nejlepší střelec Radim Aujeský 11 branek

Mladší žáci obsadili 6. místo v krajské soutěži

Nejlepší střelec Henri Vaněček 12 golů

 

Sezona 2018/2019 začne 12.8.