Pustiměř – FKD 3:2  ( 1:0 )

Góly FKD: Vykoukal, Raška

Sestava FKD: M. Novák – M. Černý, J. Raška, M. Olejníček, J. Kostelka – M. Nohel, J. Vlček, J. Pospíšil, D. Hrdinka – J. Ježek, M. Ryšavý

Dále hráli: R. Ondráš, T. Goga, D. Vykoukal, D. Nohel, A. Dvořák

Do zápasu jsme nastoupili aktivně a do 15. minuty jsme soupeře téměř nepustili na naši polovinu. Bohužel se nám nepodařilo gólově zakončit několik nadějných příležitostí. Po té soupeř hru vyrovnal a hrálo se nahoru, dolů a jednou se Pustiměři podařilo skórovat. Do druhé půle vstoupil aktivněji soupeř a ihned na začátku 2. poločasu zvýšil na 2:0 po volném kopu. Po té jsme byli opět aktivnějším týmem a podařilo se nám snížit gólem D. Vykoukala po akci J. Rašky. Soupeře jsme svírali na jeho polovině a ten nám hrozil rychlými brejky, z nichž jeden využil. V závěrečném náporu se nám podařilo jen snížit z penalty J. Raškou na konečných 3:2.