Opatovice - FKD B  3 : 7 (0 : 2)

branky:  Radek Novotný 3, Vítězslav Zbořil 2, Jozef Weber, Radek Pytela

sestava: Polášek - Zbořil V., Jelínek Petr, Polišenský, Endlicher - Böhm (63. Raška), Švanda, Pytela,

Strnad - Novotný, Švéda (46. Weber)

Do utkání jsme šli s vědomím, že v Opatovicích jsme poslední tři sezóny neuspěli a chtěli jsme tuto neúspěšnou sérii ukončit. Soupeř nám to rozhodně nechtěl dovolit a hned od začátku utkání hrozil nebezpečnými protiútoky. Díky nepřesnosti útočníků domácí branku v první půli nevstřelili. Pouze po střele ze střední vzdálenosti ve 21. min nastřelili břevno. My jsme se postupně prosazovali kombinační hrou, kterou nám dovolila i výrazně lepší kvalita trávníku v Opatovicích ve srovnání s předchozími sezónami. Své šance nejprve neproměnili Zdeněk Švéda a Radek Novotný. Ve 14. min vstřelil naši první branku Radek Novotný. Ve 33. min zvýšil na 2 : 0 opět Radek Novotný. Do druhé půle jsme nastoupili v útoku s Jožkou Weberem, který vystřídal Zdeňka Švédu. Soupeře jsme zatlačili do defenzívy. Ve 49. min dokončil svůj hattrick Radek Novotný. V 54. min zvýšil na 4 : 0 Sláva Zbořil po centru Dušana Švandy. Pak jsme však začali hrát příliš ofenzívně, domácí toho využili a v 56. a v 62. min snížili na 2 : 4 a utkání získalo opět náboj. V 63. min vystřídal Oldu Böhma Mira Raška. V 67. min po střele z vápna zvýšil na 5 : 2 opět Sláva Zbořil. V 74. min byl vyloučen hráč domácích. Přesilovku jsme využili ke vstřelení dalších dvou branek. V 79. min po kombinaci Novotný Weber nastřelil Radek Novotný tyčku a odražený míč dorazil Jožka Weber do sítě domácí branky. V 83. min uzavřel skóre zápasu Radek Pytela na 3:7 pro FKD B.