Komořany - FKD 0:6  ( 0:2 )

Góly: J. Kostelka, J. Pospíšil, M. Dvořák, M. Olejníček, J. Raška, D. Hrdinka

Sestava FKD: M. Novák – M. Černý, J. Raška, M. Olejníček, J. Kostelka – M. Nohel, A. Forró, J. Vlček, J. Pospíšil – R. Ondráš, M. Ryšavý

Dále hráli: M. Dvořák, D. Hrdinka, T. Goga, A. Dvořák, D. Nohel, D. Vykoukal

Do utkání jsme nastupovali jako mírný favorit a to se ukázalo už od začátku utkání. Soupeře jsme prakticky nepouštěli na naši polovinu a vypracovali si několik slibných šancí. Poprvé jsme se prosadili v 15. minutě, kdy po volném kopu Jakuba Rašky dorazil míč do sítě Jiří Kostelka. Ve 21. minutě po rozehrání rohového kopu centroval Adam Forró a hlavou se prosadil Jaroslav Pospíšil. Nadále jsem byli lepším mužstvem, ale gólově jsme se prosadili až po změně stran, kdy ve 37. minutě skóroval Martin Dvořák po centru Adama Forra. Ve 40. minutě vstřelil gól Michal Olejníček po rohovém kopu rozehraném opět Adamem Forrem. V 53. minute se prosadil i nejlepší střelec mužstva Jakub Raška po přihrávce Jiřího Kostelky. V 61. minutě zahrával soupeř po ojedinělé akci pokutový kop, který bravůrně zlikvidoval Matěj Novák. Účet zápasu na 6:0 zpečetil Daniel Hrdinka po rohovém kopu Jakuba Rašky a přiťuknutí Jiřího Kostelky.