FKD - Velešovice 6 : 0 (4:0)

rozhodčí: Vrbka

branky: Raška 2, Polášek, Handl, Dvořák, Vlček

sestava: Novák – Raška, Dvořák, Klvač, Vaškeba (61. Rozčínský) – Černý (46. Nohel), Němec (46. Suchán), Handl (61. Pospíšil), Kolejka (38. Olejníček) – Vlček (46.Rozehnal) Polášek (46.Ryšavý)

Odložené utkání a poslední zápas podzimní části soutěže pro nás začalo ideálně, když v 3. min. vybídl Němec přihrávkou Poláška a ten v koncovce nezaváhal - 1:0. V 16. a 18. min. navyšuje naše vedení nejdříve Handl střelou z hranice šestnácky a po rohovém kopu se v zakončení na první tyči prosadil Dvořák. Poločas brankově uzavřel v 40. min Vlček po pohotové otočce a střele k tyči. Druhou půli si stále udržujeme převahu ve hře, ale z mnoha příležitostí ke vstřelení branky se prosazuje jen v 57. a 88. min. aktivně hrající pravý obránce Raška.