FKD B - ŠVÁBENICE B 3:2

FKD B - Švábenice B  3 : 2 (1 : 2)

branky:  David Slezák 2, Radek Novotný

sestava:  Polášek - Bula (51. Kučera), Polišenský, Jelínek, Endlicher - Böhm, Hrubša, Pytela, Zbořil V. (46. Raška) - Slezák D., Novotný

Pršelo, bylo chladno, ale myslím si, že diváci, kteří v tomto počasí přišli (DĚKUJEME!) se nenudili. Jako již tradičně nám nevyšel začátek zápasu a nepřesných přihrávkách v útočné fázi jsme pustili soupeře do brejkové akce - 0 : 1 pro hosty. Pak jsme měli několik velkých šancí, hlavičky těsně vedle, většina střel do brankáře nebo vedle. Ve 26. min jsme konečně využili hlavičkové schopnosti našich útočníků a brankou Davida Slezáka jsme vyrovnali stav utkání na 1 : 1. Ve 30. min šel soupeř opět po brejku do vedení 1 : 2, což byl stav po první půli. Do druhé půle jsme šli s odhodláním stav skóre otočit. Hosté se chvílemi bránili v deseti lidech před a ve vlastním pokutovém území. Drtivý tlak jsme zužitkovali dvěma brankami, které padly krátce po sobě. V 78. min tvrdou střelou prostřelil gólmana hostů Radek Novotný. V 80. min hlavičkoval po centru Vlastika Polišenského David Slezák a gólman soupeře na mokré trávě míč neudržel a bylo to 3 : 2 v náš prospěch, což bylo také konečné skóre tohoto dramatického zápasu.