FKD B - KUČEROV 6:0

FKD B - Kučerov   6 : 0 (3 : 0)

branky:  Zbyněk Zbořil 2, Radek Pytela, Vítězslav Zbořil, Dušan Švanda, Oldřich Böhm

sestava:  Polášek - Zbořil V., Polišenský, Slavíček, Endlicher - Böhm, Hrubša, Švanda, Raška - Pytela, Slezák M. (46. Zbořil Z.)

Tým FKD B zahájil sezónu v poťovou sobotu ve velkém stylu. Bylo vidět, že jsme na sezónu natěšení. Soupeř z Kučerova je vždy nepříjemný, ale tentokrát nedostal příležitost zkazit našemu týmu zahájení sezóny. Prvních deset minut to bylo vzájemné oťukávání, pak jsme rozehráli hezkou kombinační akci, kterou ve 12. min zakončil Sláva Zbořil. V 16. min zvýšil na 2 : 0 po přihrávce Oldy Böhma Radek Pytela. Ve 33. min uzavřel skóre první půle na 3 : 0 Dušan Švanda po krásné střele z velkého vápna. Do druhé půle nastoupil místo Michala Slezáka Zbyňa Zbořil. Soupeř nás prvních pět minut zaskočil zvýšenou aktivitou, ale z protiútoku vstřelil v 50. min naši čtvrtou branku Zbyňa Zbořil. To sopeře definitivně zlomilo. V 62. min zvýšil na 5 : 0 opět Zbyňa Zbořil a v 77. min uzavřel skóre zápasu Olda Böhm brankou na konečných 6 : 0.