Jdi na obsah Jdi na menu

FKD B - Opatovice 9 : 2 (3 : 1)

branky: Radek Novotný 4, Zbyněk Zbořil 2, Štefan Hrubša, Dušan Švanda, Odřich Jelínek (p).

sestava: Polášek - Bula, Jelínek P., Polišenský (73. Jelínek O.), Zbořil V. - Raška, Hrubša, Švanda, Böhm (79. Hynšt) - Jiříček (46. Zbořil Z.), Novotný.

Souboje s týmem z Opatovic jsou vždy těžké a nechybí v nich dramatické momenty. I tentokrát to zpočátku vypadalo na těžké klání. Soupeř se dokonce ve 13. min ujal vedení po našem nedůrazném odkopu od branky. Již v 15. min vyrovnal Radek Novotný přesnou hlavičkou. Převaha se postupně přesouvala na naše kopačky. Ve 28. min po pěkném centru Mirka Rašky otočil skóre utkání Štefan Hrubša na 2 : 1 v náš prospěch. Ve 35. min zvýšil na 3 : 1 Radek Novotný. Stanovil tím skóre první půle. Do druhé půle vystřídal Miru Jiříčka Zbyněk Zbořil, ve 48. min zvýšil na 4 : 1 a soupeř se položil. Na 5 : 1 zvýšil v 51. min hlavou Radek Novotný opět po centru Mirka Rašky. Soupeř ještě korigoval skóre na 5 : 2 po přísně nařízeném pokutovém kopu v 55. min. V 67. min po přihrávce Štefana Hrubši zvýšil na 6 : 2 Radek Novotný a uzavřel svůj čtyřgólový účet v tomto utkání. V 73. min vystřídal Olda Jelínek Vlastika Polišenského a v 75. min proměnil pokutový kop a zvýšil tak na 7 : 2. V 79. min po nahrávce Radka Novotného vstřelil branku Dušan Švanda a skóre zápasu uzavřel brankou Zbyňa Zbořil na konečných 9 : 2 pro domácí FKD B.