SK Babice nad Svitavou - FKD A""

V neděli muži "A" remizovali 1:1 na venkovní půdě proti týmu SK Babice nad Svitavou.

article preview

Komentář trenéra: Náš neoblíbený soupeř, se kterým se vždy trápíme a nebylo to jinak i v tomto zápase. Ale nemuselo tomu tak být, v prvním poločase jsme měli o osudu utkání rozhodnout, těch šancí bylo opravdu hodně a znovu nás potrápila produktivita. Ve druhé půli jsme nezačali úplně špatně, měli jsme další dvě tutovky, ale postupem času tam byly hrozné pasáže plné chaosu a nepřesností. Po zásluze jsme byli potrestáni vyrovnávacím gólem. Co chci ale vyzdvihnout, tak závěr utkání v deseti. Nastřelili jsme 2x břevno a měli další dvě šance po standartkách. Borci se rvali o ty tři body až do závěru, ale na druhou stranu je to pro ty mladé kluky ponaučení do dalších zápasů. Musíme si vážit šancí, bez lepší produktivity budeme mít problém s každým.