FKD : Pustiměř     5 : 0   (1:0)

Branky : 34´Lukeštík, 61´Ambroz, 63´Petlach, 67´Derka, 69´vlastní

Sestava : Hrušák – Matoušek,P.Jelínek,Ignačák,Forró – Petřek (63´Derka),Ambroz,Kroutilík,Gottvald – Petlach (71´Strnad),Lukeštík

Žlutá karty : 85´Derka

V nedělním dopoledni nás čekal celek ze spodní části tabulky. Tým Pustiměře však v předchozím zápase sebral body vedoucímu Vyškovu a my naopak ztratili v Lysovicích a tak karty byly jasně rozdány. Další ztrátu jsme si nemohli dovolit. Náboj měl zápas i pro bratry Jelínkovi, kteří poprvé nastoupili proti sobě.  Od úvodního hvizdu jsme jasně dávali najevo, že chceme zvítězit. Již ve 4 minutě uvolnil Kroutilík Gottvalda, který se zleva řítil do vápna, ale jeho střelu zablokoval obránce hostů.V 11 minutě nebezpečně střílel Ambroz a o 3 minuty později byla střela Matouška tečována na roh. Na konci 20 minuty opět vystřelil Ambroz, ale hostující brankář Kotulán byl na místě. Ve 23 minutě jsme přešli do rychlého protiútoku, kdy si Lukeštík poradil i brankářem Kotulánem, ale míč směřující do sítě vykopl hráč hostů. Pustiměř hrozila především ze standardech, které skvěle zahrával Zbořil. Jedna z nich jen těsně minula horní roh naší branky a druhou zlikvidoval Hrušák. Ve 34 minutě se podruhé na Kotulána řítil Lukeštík a tentokráte síť hostující branky rozvlnil. Vedeme 1:0. V závěru poločasu likviduje přímý kop Zbořila Hrušák. V úvodu druhé části je patrná snaha hostů o vyrovnání, ale žádnou šanci si nevypracovali. Naopak naše akce jsou mnohem nebezpečnější. V 53 minutě kryje nebezpečný centr Ambroze Kotulán. V 61 minutě však Ambroz prostřeluje Kotuálana a my jdeme do vedení. Následně přichází totální kolaps hostů. V 63 minutě vysune Lukeštík do uličky Petlacha a ten sám před Kotulánem nezaváhá a je to 3:0. V 66 minutě těsně přestřeluje branku Lukeštík. V 67 minutě vystihne špatnou rozehrávku Derka a je to 4:0. No a konečně v 69 minutě centruje Derka na nabíhajícího Petlacha a hostující obránce si sráží míč do sítě. Během 8 minut jsme vsítili 4 branky a rozhodli o vývoji zápasu. Posledních 20 minut se do hrává v poklidu my ještě dvakráte nedokážeme vyřešit přečíslení 3 na 2.V 80 minutě kryje nebezpečnou střelu Hrušák. Skóre se však nezměnilo a my tak po bodovém půstu v Lysovicích slavili brankové žně.