Sestava: Vymazal-P.Jelínek,Ignačák,Gottvald,Slezák-Dornay,Fober,Pospíšil,Kábele – J.Novotný,R.Novotný

Střídání : 57‘ M.Jelínek za R.Novotného
                 65‘ Petlach za P.Jelínka
                 65‘ Janovský za Gottvalda

Již ve 2 minutě jsme měli možnost jít do vedení. Honza Novotný však poslal míč, z trestného kopu, do náruče brankáře hostů. O dvě minuty později jsme se opět mohli radovat. Honza Novotný našel centrem Donnaye, který si, ve vápně, zpracoval míč, vystřelil, ale proti byl skvělý brankář hostů. V 8 minutě se hosté poprvé dostali do přečíslení, ale míč směřující na osamoceného hráče odvrátil na roh Gottvald. My se tlačili do zakončení, měli mírnou převahu, ale Kobeřice hrozily z nebezpečných brejků. Ve 20 minutě již směřoval míč do naší sítě, ale naštěstí jsme ho stačili zablokovat na roh. O dvě minuty později předvedli hosté téměř totožnou akci. Rychlý výpad a zablokovaná střela. Ve 25 minutě jsme se opět ke slovu přihlásili my. Trestný kop posadil Fober na hlavu Slezáka, ale míč si naše rukavice brankáře Koběřic. O tři minuty později přišla spolupráce dua Novotných. Honza našel ve vápně Radka a ten přestřelil. Ve 32 minutě jsme rozehráli roh a Dornay našel hlavu Jana Novotného, který těsně minul branku. Ve 35 minutě došlo ke zranění hráče Kobeřic po střetu s Davidem Slezákem. Kobeřice musely střídat. O dvě minuty později vznikl neuvěřitelný závar ve vápně Kobeřic. Dvě naše střely byly zblokovány zásluhou obětavě bojujících hráčů hostí. Po následném rohu se prosadil Honza Novotný, ale mířil vedle. Ve 42 minutě přišel rychlý brejk hostů a skvěle dotažené přečíslení znamenalo jejich vedení 1:0. Do půle jsme mohli vstřelit dvě branky. Nejprve hlavičku Radka Novotného lapil brankář hostů. V již nastaveném čase trefil Dornay, zpoza velkého, tyč. Bylo jasné, že musíme přidat. Úvod druhé půle podle toho vypadal.  Již ve 47 minutě se ocitl sám ve vápně Honza Novotný, ale jeho střela byla tečovaná nad. V úvodní části jsme moc chtěli, ale zapomínali jsme na obranu. V 56 minutě přišlo první přečíslení a Slezák míč odvrátil z brankové čáry. O minutu později přišlo další vyšachování naší obrany a druhá branka v naší síti. O dvě minuty později jsme nakupili několik chyb za sebou a pro hostujícího hráče nebyl problém trefit prázdnou branku. V 67 minutě jsme trefili tyčku a břevno soupeřovi branky. O dvě minuty později se kopal trestný kop za faul Fobera. Hostující hráč ho skvostně poslal k tyči a bylo to hrozivých 0:4. O další dvě minuty mohlo být hůř, ale střelu z velkého lapil Vymazal. Kosmetickou úpravu výsledku dal v 75 minutě Petlach po kolmici Pospíšila. Poslední šanci jsme měli v 85 minutě, kdy střílený centr Dornaye poslal nad Slezák. Hosté si výhru zcela jistě zasloužili a my se můžeme jen ptát, proč po hodech přichází půst.