FKD : Radslavice     3 : 2     (1:0)

Branky : Kučera 2, Lukeštík

Sestava : Hrušák – Klimek,Gottvald, P.Jelínek, Derka – Janovský,Forró,Ambroz,Petřek (50´Kučera) – Lukeštík, Petlach (72´Němec)

Žlutá karta : Derka

Vítězství v tomto zápase se rodilo těžce. Bojovní hosté nám dělali veliké problémy hlavně po přestávce. V úvodu zápasu jsme byli o něco lepší. V 11 minutě se dostal do šance Janovský, ale neuspěl. V 17 minutě poslal míč za obranu Pavel Jelínek, kde si na hranici vápna zpracoval míč Lukeštík a z první napálil míč k tyči. Tato branka nám vlila sebedůvěru a byli jsme aktivnější. Jenomže žádnou výraznou šanci jsme si nevypracovali. Od 30 minuty převzali iniciativu hosté. Největší nebezpečí hasil Pavel Jelínek ve 32 minutě, kdy vyhlavičkoval míč, který mířil do naší branky. Záhy hosté pokazili přečíslení 4 na 2 a šlo se do kabin. V úvodu druhé půle pokračovali ve své aktivitě hosté. Ti se do našeho vápna dostávali především centrovanými míči. V 54 minutě se blýskl zákrokem Hrušák, který vyrazil těžkou střelu. O tři minuty později je srovnáno. Nákop soupeře do vápna umístil do šibenice hlavou hostující Hučík.  Poté začala branková přestřelka. V 59 minutě nacentroval do vápna soupeře Ambroz a střídající Kučera nadvakrát překonal svého jmenovce v bráně Radslavic. Jenomže v 62 minutě zahrávají hosté trestný kop, který se odrazil od tyčky před branku, kde jsme byli málo důrazní, a hosté srovnali. Po hektické desetiminutovce přišlo uklidnění. V 71 a 75 minutě zahrával dva trestné kopy Lukeštík, ale dvakráte skvěle zasáhl hostující Kučera. Další skvělý zákrok předvedl hostující gólman v 78 minutě, kdy si poradil s hlavičkou Gottvalda. V 80 minutě zabránil ve skórování hostům Derka, který odvrátil míč směřující na samotného hráče hostů. V 87 minutě vyslal za obranu Lukeštík Kučeru. Ten v souboji s obráncem, snad špičkou nohy, poslal míč na bránu. Míč se prapodivně kroutil, ale skončil v síti. Byl to tvrdý úder pro hosty. Ti již na změnu nedokázali zareagovat. Naopak muž víkendu a žolík zápasu Vlastík Kučera, poté co oslnil v sobotu v béčku, dovedl k bodům i náš první tým.