Branky : M.Jelínek, Ignačák, Slezák

Sestava : Vymazal – P.Jelínek,Ignačák, Gottvald,Slezák-Dornay,Fober,Pospíšil,Strnad-Petlach,M.Jelínek
Střídání : 52‘ Farkaš za P.Jelínka
                 58‘ Derka za Strnada

O tom, že se něco neblahého může dít, jsme mohli tušit na před začátkem zápasu. Absence pětice hráčů je skutečně moc. Z různých důvodů chyběli Radek Novotný, Jan Novotný, Kábele, Janovský a Kroutilík. I přes tuto skutečnost jsme nešli na hřiště s cílem prohrát. Úvod zápasu byl hodně rychlý. Na počátku 5 minuty fauloval Slezák hráče hostů a následná penalta udělala radost početné obci fanoušků soupeře. Hned po rozehrání mohlo být hůře, když hráč Pačlavic pronikl do našeho vápna, ale vše vyřešil svým zákrokem Vymazal. Ve 13 minutě přišla kolmice za naší obranu a osamocený hráč hostů nezaváhal. Stav 0:2 byl kritický. Až ve 21 minutě jsme předvedli první pohlednou akci, když Strnad našel hlavu Pospíšila a míč vytáhl skvělým zákrokem brankář hostů. Z následného našeho rohu se do brejku dostali hosté, ale Vymazal vyběhl za vápno a hasil vzniklé přečíslení. O šest minut později však špatně rozehrál a to přímo na nohu hostujícího hráče a bylo velikým štěstím, že ten minul naší branku. Ve 32 minutě jsme předvedli pohlednou akci, když Petlach naše Dornaye, který míč zatáhl po lajně a přesnou nahrávkou našel Michala Jelínka, který sám před brankářem nezaváhal. Ve 37 minutě mohlo být srovnáno, ale to by Dornay nesměl trefit tyč. O minutu později se přece jen měnilo skóre. Po našem rohu přišel pas za naší obranu, který se snažil vyřešit Vymazal odkopem tak, že míč minul a pro soupeře nebyl problém dopravit míč do opuštěné branky. Závěr půle obstaral trestný kop Dornaye, které lapil brankář Pačlavic.
     Hned v úvodu druhé půle přišel rychlý výpad soupeře. Brejk a skvostná koncovka znamenala vedení hostů 1:4. V 53 minutě našel Fober , na zadní, hlavu Ignačáka a ten se trefil do sítě. To vše po rohu. Snížili jsme a začali věřit. V 62 minutě našel, střídající Derka, hlavu Slezáka a ten míč usměrnil k tyči. Bylo sníženo na rozdíl branky. V 64 a 65 minutě přišly dvě obrovské šance Pačlavic, které naštěstí neskončily v naší síti. V 68 minutě posadil Fober míč na hlavu Slezáka, ale ten minul. Poté se prosadily Pačlavice, po malé domů Farkaše, se naštěstí netrefili. V 75 minutě mohl vyrovnat, ale centr Fobera, po rozehraném trestném kopu, poslal z malého vápna nad. Závěr byl plně v režii hostů. Několikráte se objevili ve velkých příležitostech, ale pokaždé selhali. V 84 minutě jsme však zaznamenali skvostný okamžik, kdy Fober kroutil trestný kop na zadní tyč, kde skvěle zasáhl brankář soupeře. Po mdlém výkonu jsme zaslouženě prohráli.