FKD - KOBE

FKD : Kobeřice         0 : 1    (0:1)

žluté karty : Chubirka, Němec
Sestava : Hrušák – Chubirka,Měřínský,Ignačák, Forró – Petřek (75´Rozehnal),Kroutilík,Janovský,Kučera (70´Němec) - Petlach,Strnad

Z různých příčin se na bitvu o průběžné 1 místo sešlo pouze jedenáct hráčů a tak na lavičku putovali dva dorostenci. O, co méně nás bylo o to rychleji jsme začali. Hráli jsme aktivně s rychlým přechodem do útoku. Hosté byli precizní v defenzívě a do předu šli s rozvahou.  Šancí jsme mnoho neviděli, spíše jen několik střel z větší vzdálenosti. První nebezpečné akce byli na našich kopačkách. Ve 24 minutě jsme provedli rychlý kontr po pravé straně, kdy do vápna centroval Chubirka a na přední tyči svedl souboj Strnad s brankářem hostů a byl z toho roh. O minutu později přihrál Strnad Petlachovi, který sklepl na Kroutilíka, ale jeho střela z vápna směřovala do náručí brankáře Kobeřic.  Ve 27 minutě jsme opět zatáhli míč po pravé straně a přetažený míč našel na zadní tyči osamoceného Kučeru, který ve skluzu poslal míč jen do boční sítě. Ve 29 minutě jsme ztratili míč na půlící čáře a po rychlé rozehře se dostal k míči hostující Karásek, který si pohrál s naší obranou a nabídl míč svému spoluhráči Zbořilovi, který sám před Hrušákem nezaváhal a poslal míč k tyči. My jsme vypadli zcela ze hry a hosté se hned dostali do rychlých brejků a přečíslení 2 na 1 a 5 na 3, ale naštěstí bez efektu. V úvodu druhé části zahrávali hosté roh a hlavička jejich hráče jen těsně minula naší branku. V 52 minutě napřáhl Forró zpoza velkého a míč putující k tyči skvěle vyrazil brankář hostů. V 54 minutě se dostali do rychlého brejku hosté a nebezpečnou střelu k tyči lapá Hrušák. Poté se hra na chvíli uklidnila. Hosté se zatáhli a pozorně bránili. My jsme se utápěli v nepřesnostech ve finálové části, což náš výkon hodně sráželo. V 70 minutě se řítil sám hráč Kobeřic na naši branku, ale míč si neuvěřitelně ukopl. V 71 minutě zazvonilo břevno naší branky. Hosté byli jednoznačně nebezpečnější.    S přibývajícím časem jsme začali hrát více na riziko. Hosty jsme zatlačili na jejich polovinu. Blízko k vyrovnání jsme byli v 80 minutě, kdy na střelu z bezprostřední blízkosti skvěle zareagoval strážce hostující svatyně. V 86 minutě měl na hlavě vyrovnání Kroutilík, ale míč trefil prachbídně. V závěru jsme měli několik nákopů do pokutového území, které hosté s přehledem ubránili. I přes prohru a nepřesnosti lze naše hráče pochválit za bojovnost.