FKD - HODĚJICE

FKD : Hodějice     3:2    (3:1)

Branky : Lukeštík 3

Sestava : Hrušák – Klimek,P.Jelínek,Ignačák,Forró – Gottvald (65´Petřek),kroutilík,Ambroz,Kučera (80´Janovský) – Strnad (72´Petlach), Lukeštík

V dalším domácím zápase jsme přivítali Hodějice. Po tradiční venkovní porážce jsme chtěli doma uspět. Zápas se neodehrával v příliš vysokém tempu, ale i tak jsme měli zpočátku šance my. V 15 minutě uvolnil v šestnácte Klimek Strnada, ale ten nepřesně zakončil. Ovšem v 18 minutě jdeme do vedení, když trestný kop zakroutí k tyči Lukeštík a dává svoji první branku. Z vedení se však neradujeme dlouho. Hosté posílají „svíci“ do našeho vápna, která přistane na hlavě jejich hráče a míč putuje k tyči. Je srovnáno v 20 minutě. O další dvě minuty později našel přetažený centr zcela volného Kučeru, který z jedné střílí nad branku. Ve 29 minutě přišel pas za obranu, na který se naběhl Lukeštík a ten přehodil vybíhajícího brankáře a vrátil nás do vedení. V 33minutě zaměstná brankáře hostí Ambroz střelou zpoza velkého vápna. Hosté se do žádné velké šance nedostali, ale několik nebezpečných závarů špatně vyřešili. Ve 42 minutě přichází překrásná akce našeho celku. Ambroz vysunul do běhu Strnada, který uspěl ve sprinterském souboji s obránce hostů, zasekl míč a nahrál ho osamocenému Lukeštíkovi, který neměl problém, z hranice malého vápna, skórovat. Vedeme 3:1.  V úvodu druhé půle jsme aktivnější, ale srážejí nás nepřesné nahrávky. Hosty zatláčíme na jejich polovinu. Vytváříme si několik slibných šancí, které však žalostně zakončujeme. Za připomínku stojí šance Strnada, který z vápna střílí nad branku, Ambroza, kterého vychytal brankář hostů. Tak se stalo, že udeřilo na naší straně. V 68 minutě zahrávají hosté trestný kop z úctyhodné vzdálenosti. Míč propadne za naší obranu a osamocený hráč hostů skóruje. Z první střely na bránu v druhé části hry. My však zvyšujeme úsilí a máme další šance. Lukeštík ve vápně zcela osamocen střílí nad. Petlach si dobře naběhne na centrovaný míč, ale nikým nehlídán, opět přestřeluje. V 86 minutě může být srovnáno, když hosté ve vyložené šanci slabě zakončují. V 88 minutě jdeme tři na jednoho jenomže Lukeštík místo nahrávky volí nepřesné zakončení. Závěrečný hvizd poté ukončil naše brankové trápení.