Jdi na obsah Jdi na menu

FDK B - CHVALOVICE n h 8:2

FKD B - Chválkovice n/Hané 8 : 2 (5 : 2)

branky: Štefan Hrubša 3, Mira Jiříček 2, Dušan Švanda, Vítězslav Zbořil, Pavel Jelínek

sestava: Polášek - Matula, Jelínek Pavel, Polišenský, Farkaš - Böhm, Hrubša, Pytela, Zbořil V. (68. Jelínek O.) - Švanda, Jiříček (61. Raška)

Zpočátku to byla výsledková přetahovaná. V 9. min vstřelil Štefan Hrubša branku na 1 : 0, jenže ve 13. min soupeř poprvé vystřelil na branku a vyrovnal na 1 : 1. V 18. min vstřelil Štefan druhou branku, ale soupeř opět kontrolval a druhou střelou na branku srovnal ve 21. min na 2 : 2. Teprve třetí branka Štefana Hrubši ve 26. min soupeře zlomila a postupně se ze hřiště vytrácel. Ve 31. min Mira Jiříček 4 : 2 a ve 37. min opět Mira Jiříček kuriózním gólem - od břevna ven do obránce hostí a od něj do sítě - uzavřel skóre první půle na 5 : 2 pro FKD. Na začátku druhé půle měl dvě obrovské šance Mira Jiříček, ale nevyužil je a nedokončil hattrick. Hosté nevydrželi fyzicky a v průběhu druhého poločasu naši branku pořádně neohrozili. My jsme se kombinační hrou dostávali do šancí, které postupně zužitkovali v 55. min Sláva Zbořil, v 73. min Dušan Švanda a v 84. min Pavel Jelínek. Štefanovi blahopřejeme k dosažení hattricku v průběhu první půle.