Dědice : FKD        1 : 3      (0:1)

Branky : 40´Petřek, 53´Petlach, 73´Lukeštík

Sestava : Hrušák – Forró,Ignačák,Jelínek,Gottvald – Petřek (63´Strnad),Ambroz,Kroutilík,Kučera (83´Janovský) – Petlach (88´Klimek), Lukeštík

Žlutá karta : Petřek, Petlach

V sobotní odpoledni jsme zavítali do nedalekých Dědic. V krásném areálu, za slunečného počasí jsme se chtěli pokusit zlomit prokletí venkovních hřišť. Hned ve 4 minutě jsme se ocitli v první šanci, kdy Ambroz zatáhl míč do vápna, nahrál ho křižně Lukeštíkovi, ale ten střílel vedle branky. O dvě minuty později se do vápna vřítil Ambroz, napřáhl, ale jeho střela byla zblokovaná. Ve 12 minutě se postavil k trestnému kopu Lukeštík a ze vzdálenosti 20 metrů trefil branku, ale brankář Novotný jeho střelu vytáhl. V 15 minutě jsme zaznamenali další průnik Ambroze do vápna, křížnou nahrávku a před zcela volným Petlachem hasil jeden z domácích hráčů. V 18 minutě našel Petlach zcela osamoceného Kučeru, ale ten sám na desítce branku přestřelil. Ve 21 minutě se pokusil lobovat vyběhnutého Novotného Forró, ale jeho lob skončil mimo branku. Až po tomto okamžiku domácí hru přece jen vyrovnali. Ve 33 minutě se také dostali do první velké šance, kdy přetaženou přihrávku na zadní tyč napálil osamocený Martin Höfer do boční sítě. O minutu později se tentýž hráč objevil sám před Hrušákem, ale napálil ho do nohou. Ve 40 minutě přišla nejhezčí akce zápasu. Lukeštík zatáhl míč zleva podél autové čáry, kde si poradil s trojicí domácích a přetáhl míč na osamoceného Petřeka, který ho z první napálil do šibenice. Fotbalová paráda a my vedeme 1:0! Ovšem ve 42 minutě mohlo být srovnáno, kdy po hlavičce domácího hráče vytěsnil Hrušák míč na roh. Následný roh, kdy míč směřoval do naší branky, vykopával Pavel Jelínek. V 50 minutě vytáhl další zákrok Hrušák. O minutu později jsme vstřelili branku, kdy Kučera sběhl na zadní tyč, ale branka nebyla uznána pro ofsajd. V 53 minutě Lukeštík doběhl zdánlivě ztracený míč a poslal ho do vápna, kdy byl na zadní osamocený Petlach, pro něhož nebylo problém skórovat. Vedeme 2:0! V 62 minutě zazvonilo břevno naší branky. V 70 minutě prohrál Petlach souboj s domácím brankářem, kdy vyběhnutý Novotný mu vzal míč ze špičky nohy. V 73 minutě Petlach přidržel míč na velkém vápně, přiťukl ho Lukeštíkovi a ten prostřelil Novotného. Stav 3:0. V 75 minutě domácí snižují po tečovaném trestném kopu Martina Höfera. V 77 minutě trefil Kučera, ve slibné pozici, břevno. V 89 minutě mohl skórovat Strnad, ale v souboji s brankářem Novotným byl nedůrazný.