Sestava : Vymazal-Kroutilík,Ignačák,Slezák,P.Jelínek-Pospíšil,Pytela,Fober,Kábele-Janovský,Novotný

Střídání : 58‘ Petlach za Janovského

58‘ Farkaš za Ignačáka

75‘ Strnad za Kábeleho

První zápas venku znamenal první nulu nejen v kolonce vstřelených branek, ale i bodové. Domácí byli od začátku lepším týmem. Již po 30 vteřinách mohli jít do vedení, ale hlavička Vlčka, z bezprostřední blízkosti, si cíl nenašla. V 8 minutě zahrávali

domácí trestný kop a jejich osamocený hráč minul z hranice malého vápna. O dvě minuty později propadl míč mezi našimi obránci a osamocený Vlček opět minul. Po hektickém úvodu domácích přišlo částečné uklidnění hry. Domácí byli i nadále nebezpečnější, ale žádnou tutovku si nevypracovali. My poprvé zahrozili až v 29 minutě, když na roh Fobera naskočil, Pospíšil a jen těsně minul. Poté přišli dvě standardní situace domácích a obě hodně nebezpečné. Nejprve jsme po trestném kopu stačili vypíchnout míč domácímu hráči, který již míč směřoval míč do odkryté branky. Následně jsme nestačili zareagovat na roh a osamocený Vlček uklidil, hlavou míč, do šibenice. Běžela 32 minuta a my prohrávali 0:1. My ohrozili domácí svatyni ještě jednou. Ve 41 minutě zatáhl míč Janovský a našel před brankou Novotného, který však prohrál souboj s brankářem Novotným. Úvod druhé části hry jsme měli v naší režii my. V 50 minutě mohlo být srovnáno. Slezák našel Pytelu a jeho hlavičku s námahou vyrazil Novotný na tyč. V 55 minutě uvolnil Pytela Pospíšila, který sám před brankářem minul. V 62 minutě našel Slezák Pytelu, který se ocitl osamocen ve vápně, ale také minul. Branková konstrukce byla pro nás zakletá. V téže minutě zahrál roh Fober a hlavičku Pytely lapil Novotný. V 63 minutě obral Petlach u rohového praporku hráče domácích, ale tři naše hráče, před samotným Novotným jeho nahrávka nenašla. Poté přišli na řadu domácí. Během dvou minut měli dvě super šance. Dvakráte se neprosadili v tváří , v tvář Vymazalovi, který nás notně podržel. V 75 minutě kopal Vlček trestný kop. Vymazal ho vyrazil před sebe a dobíhající hráč domácích míč dopravil do naší sítě. Pro ofsajd však branka nebyla uznána. V posledních osmi minutách jsme vyvinuli drtivý tlak. Třikráte jsme se ocitli v nadějných, palebných pozicích uvnitř šestnáctky, ale třikáte jsme minuli. Právě tato střelecká produkce nás připravila a bod. Ten jsme si za druhou půli určitě zasloužili. Škoda je také ztráty kapitána Jury Ignačáka, po celkem zbytečném zákroku domácího hráče na půlící čáře.