Rozhodčí: Solfronk, Bouzek, Šmarda               Delegát: Šrom

FKD: Brtníček M. – Jelínek P. (55. Danč), Ignačák, Slezák, Farkaš – Křap (84. Raška),
           Kroutilík, Pytela, Kabele – Jelínek M., Jakeš

Medlánky: Kodeš – Škaroupka, Iša, Blahoudek, Júza – Dobrovolný, Štrubl, Sehnal,
                  Viskot (88. Johaník) – Petrů (63. Fridrich), Kučera (73. Hradil)

Drnovice poprvé v této soutěži nepřivezly z venkovního hřiště body a ani si je za svůj výkon nezasloužily. Hráči FKD se do brankových příležitostí dostávali jen po standardních situacích a těch bylo z jejich strany v utkání poskromnu. Ani domácí nepředvedli nějaký oslnivý výkon, ale nedopustili se na rozdíl od hostů chyb, které trestal střelecky pohotový Kučera. Po prohraném poločase začaly Drnovice ve druhé půli se snahou a iniciativou vyrovnat, ale uzemní převaha nevedla k vypracování větších brankových příležitostí a zápas rozhodl druhý gól domácích a za deset minut následné vyloučení Brtníčka.

Jak šly minuty:

1. Za naši obranu byl vhozen dlouhý aut na zapomenutého hráče, domácí přečíslení sehráli výborně a při střele Štrubla z hranice šestnáctky nás podržel Brtníček

1. Domácí Štrubl střílí z 20 m, ale Brtníček bezpečně chytá do koše

22.    Dlouhý nákop hostí za obranu FKD a potom centr přes naši pravou stranu do pokutového území, kde nabíhající nepokrytý Kučera tvrdou střelou pod břevno posílá Medlánky do vedení, 1:0

1. Opět centr domácích nachází v pokutovém území FKD útočníka Petrů, který zakončuje, ale Brtníček je dobře postavený a jeho střelu chytá

26. První vážnější akce FKD, Jakeš sklepl nakopnutý míč na Kabeleho a jeho střelu srazil
      obránce na roh

27. Roh zahrával Kroutilík, Pytela se prosadil v hlavičkovém souboji, ale míč šel nad
      břevno branky

39. Roh zahrával Kroutilík, Slezákovu hlavičku tečuje ještě Kabele, jenže míč má brankář
      Kodeš v náruči

41. Jakeš se uvolnil a levačkou střílí z 20 m dobrou střelu, bohužel střel ze střední
      vzdálenosti máme žalostně málo a tato se neujala

48. ŽK – domácí Viskot za faul

49. Se slabou hlavičkou Jelínka M. po centru Ignačáka nemá brankář Kodeš mnoho práce
51. Brtníček výkopem z ruky našel  Jelínka M., který dobře vystřelil na bližší tyč,