FKD B - Komořany  3 : 1 ( 1 : 0 )

branky: Petr Sýkora, Zbyněk Zbořil, Michal Slezák

sestava:  Brtníček M. - Matula, Zbořil V., Polišenský, Jelínek O. ( 72. Jiříček ) - Böhm ( 67. Raška ), Švanda, Hrubša, Jelínek M. - Zbořil Z., Sýkora ( 45. Slezák ).

V neděli 29. srpna bylo odehráno mistrovské utkání FKD B - Komořany. Soupeře jsme v jarním zápase přehráli na jeho hřišti hladce 3 : 0. Výkon týmu z Komořan s několika novými hráči byl úplně jiný. Byl to těžký soupeř, který hrál kombinačně i důrazně. V první půli jsme si vytvářeli mírnou územní převahu. Z toho vyplynuly slibné příležitosti. Zbyňa Zbořil nastřelil břevno. Petr Sýkora nevyužil skvělou nahrávku Dušana Švandy a zakončil nedůraznou střelou. Soupeř hrozil z rychlých a nebezpečných protiútoků. My jsme ale měli v brance spolehlivého Mařku Mariana Brtníčka. Ve 40. min konečně potvrdil pověst koncového hráče Petr Sýkora a poslal náš tým po pohotové dorážce do vedení 1 : 0. I ve druhé půli se hrál poměrně vyrovnaný zápas. My jsme si vytvářeli více příležitostí, ale nedokázali jsme je proměnit. V 62. min zvýšil na 2 : 0 Zbyněk Zbořil. Soupeř vzápětí odpověděl. V 65. min snížil na 2 : 1 a zápas opět nabyl na dramatičnosti. Z naší strany ovšem přišla rychlá odpověď. V 68. min nekompromisní hlavičkou zvýšil Michal Slezák na 3 : 1. Tato branka nás uklidnila a utkání jsme v poklidu dovedli do vítězného konce.