Jdi na obsah Jdi na menu
 


branky:
 
Michal Jelínek 3, Zbyněk Zbořil
 
sestava:
 
Brtníček M. - Fober, Bula, Polišenský, Hynšt (46. Sýkora) - Kollár (46. Raška), Švanda, Hrubša (58. Novotný), Böhm - Zbořil Z., Jelínek M.
 
 
   V neděli 3. října sehrálo naše "béčko" mistrovské utkání proti týmu z Hoštic. Do soupeře jsme se pustili s chutí a již v 6. min vstřelil branku
na 1 : 0 Michal Jelínek po přihrávce Oldy Böhma. Měli jsme herní převahu, ale soupeř hrozil rychlými protiútoky. Ve 24. min po přihrávce Z.Zbořila zvýšil na 2 : 0 opět Michal Jelínek. Ve 31. min prokázal své individuální schopnosti Zbyňa Zbořil a po oklamání obránce i gólmana zvýšil již na 3 : 0. Ve 42. min odvracel Martin Fober riskantně na roh. Málem ohrozil vlastní branku. Soupeř rozehrál ne právě nejlépe rohový kop, míč získal Martin Fober a byl ošklivě faulován. Soupeř byl potrestán žlutou kartou. Po první půli jsme vedli 3 : 0. Do ruhé půle nastoupili na hřiště na naší straně Mira Raška a Petr Sýkora. Střídali Laďa Kollár a Laďa Hynšt. V 53. min se Mira Raška dostal do dobré střelecké pozice, ale jeho střela nebyla dost důrazná a gólman chytil. V 58. min střídal Štefan Hrubša. Na hřiště nastoupil Radek Novotný. V 61. min měl soupeř velkou šanci, ale dobře se vrátil Dušan Švanda a odvrátil míč na rohový kop. Z odvráceného rohu jsme šli do rychlého protiútoku, který skončil odpískaným pokutovým kopem. Ten byl vzápětí odvolán pro signalizovaný ofsajd. V 63. min vykopl Marian Brtníček míč, Radek Novotný šel do brejku, přenesl míč na Zbyňka Zbořila a ten nahrál před branku Michalovi Jelínkovi a Michal levačkou šajtlí uzavřel skóre zápasu na konečných 4 : 0. Soupeř ještě zahrozil v 83. min z přímého kopu, který Marian Brtníček bravůrně vyrazil a v 89. min se odražený míč otřel o tyč naší branky. Výsledek 4 : 0 se již nezměnil.