0 : 1   ( 0 : 1 )                       B : 44´ Slezák David

Kollár - Fober, Jelínek P., Slezák, Farkaš -

Křap, Pytela, Ignačák, Kábele-

Novotný (81. Lecián), Jakeš

-   1. Střela na Laďu Kollára jde vedle a hned nato hasí David Slezák       nájezd domácího útočníka.

-   Drnovice kopou roh, který Martin Vymazal chytá.

14´  -   Radek Pytela našel rozběhnutého Kábeleho a ten dává vedle domácí brány.

17´  -   Trestný kop rozehrává Martin Fober a střílí nad.

20´ -    Zhruba z 18 metrů kope trestný kop Rousínov, k míči se staví Jiří Růžička a tvrdě

střílí k tyči, kde Laďa konečky prstů vytahuje míč na roh.

30´  -   Po Ignačákově hlavičce dochází k rohovému kopu.

32´  -   Opět Ignačákova střela, kterou Vymazal vyráží na roh, balón se snese na hlavu  Ignačákovi, který špatně odhaduje výskok, a tím pádem je v záklonu a míč jde nad.

35´  -   Jakeš špatně centruje. Gólman jde do předu a jeho špatný centr končí na síti branky.

40´  -   Radek Novotný pěkně zakončuje, ale vedle.

44´  -   Po přetaženém rohu vrací Kábele z první před bránu a David Slezák dává hlavou

k tyči na 0:1.

45´  -   Konec 1. poločasu

48´  -   Začali jsme náborem a kopeme roh. Střela nad.

51´  -   Fotbal pokračuje v dobrém tempu.

56´  -   Rousínov kope standardku, z které se míč od zdi odráží k rohovému praporku, kde Kábele fauluje a po další standardní situaci Rousínov hlavičkuje nad.

63´  -   Z dobré pozice kopou Drnovice standardku, z níž neohrozily bránu.

70´  -   Obrovská šance Kábeleho vedle.

72´  -   Střelu Ignačáka gólman chytá.

74´  -   Pytela krásně centruje a Jakeš už po několikáté selhává.

81´  -   Ze hřiště odchází vystřídaný Novotný a na hřiště nastupuje Míra Lecián.

85´  -   Míra Lecián háže roh a Jakeš z metru – jak jinak – hlavou nad.

86´  -   Lecián vybojoval roh, z něhož jsme nebyli nebezpeční.

87´  -   Standartka Drnovic a opět nic.

88´  -   Rousínov kope standardku a po závaru před bránou míč končí na břevně hostující  branky.

89´  -   Rousínov jde do tlaku, z něhož vybojuje roh, který nebyl nebezpečný.

90´  -   Konec utkání.