FKD: Kollár ( 6 ) – Fober ( 6 ) (83. Bébar), Ignačák ( 6 ), Slezák (4 ), Farkaš ( 4 )

(72. Lecián) – Křap ( 5 ), Pytela ( 6 ), Kábele ( 6 ), Kroutilík ( 6 )

– Novotný ( 6 ), Jakeš ( 7 ).

Branky: Jakeš, Novotný.

Odjížděli jsme k historicky prvnímu utkání v I.B třídě. S hráči a fanoušky odjížděl z Drnovického stadionu autobus ,,narvaný k prasknutí¨. Radikální ULTRAS jsme nabírali u ALÁNA :D.  Cestou v autobuse panovala dobrá nálada, ale všichni jsme se divili, že Hugo nic nepřidával do Ohně J.Po příjezdu fanoušci zaplavili občerstvení. Na stadionku byla výborná klobáska a prý i dobré pivečko... Honza Beň z tábora hostí zvládl hned 3 J

Průběh zápasu:

Zápas začali výkopem domácí hráči

Hned na začátku utkání se do první šance zápasu dostal Novotný, dobře si pokryl míč a pálil těsně vedle. První patnáctiminutovku jsme byli jasně lepší, měli jsme nějaké pološance… V 16. minutě jsme šli zaslouženě do vedení. První a historický gól v I.B třídě vsítil hlavou Martin Jakeš, po pěkném rohu Davida Kroutilíka 0-1. Za dalších deset minut přidal po krásné individuální akci Radek Novotný, který si pohrál se třemi obránci a následně i s brankářem domácích. 0-2. Jenže po brance přišlo menší uspokojení a nedorozumění drnovické obrany potrestání. Na hranici vápna byl faulován domácí hráč a rozhodčí pro překvapeni všech hostujících hráčů ukázal na penaltový puntík. Hráč poslal jinak dobře chytajícího Kollára na druhou stranu 0-1. Ve 42. další nepřehledný souboj v naší šestnáctce a byla znovu nařízená penalta. Tentokrát Kollár vystihl směr, ale penalta byla opět kopnuta dobře 2-2.

Druhý poločas už byl z obou stran vyrovnanější, ale opět více šancí na naší straně. R. Novotný se dostal dvakrát do dobré pozice, ale bohužel minul. Hlavně ta druhá šance volala po gólu. Míč z 20m vystřelil Kábele brankář se štěstím vyrazil na malé vápno, těsně před Radka, který ale bohužel přestřelil. Ale i domácí měli šance, ale vždy měli stejného ukončovatele… Hostujícího brankáře Kollára, který chytal spolehlivě. Konec utkání už byl z obou stran nervózní a žádnou větší šanci si ani jeden z týmu nevypracoval

Hodnocení: před zápasem by jsme bod brali, ale po zápase je to ztráta. I tak převažuje spokojenost. Podali jsme kvalitní výkon, na který se dalo dívat. Mohlo padnout více branek. Ale určitě musíme poděkovat našim fanouškům za jejich podporu. Přijelo jich opravdu hodně .