branky :

Michal Jelínek 2, Štefan Hrubša, Filip Rogožan, vlastní po autu Mirka Rašky

sestava :

Brtníček D. - Farkaš, Kedzior, Polišenský, Matula - Raška, Hrubša, Böhm, Rogožan F. - Sýkora ( 60. Slezák M. ), Jelínek M. ( 82. Olejníček )

Tak jsme se tuto neděli pustili do souboje s prvním týmem tabulky, s mančaftem z Kučerova. Jak říká Dan Brtníček, hráli jsme za slunečného nedělního počasí. Ve 20. min jsme vstřelili první branku. Po přihrávce Oldy Böhma ji vstřelil Michal Jelínek. Byli jsme rozhodnutí, že vedoucí celek pořádně potrápíme, neboli porazíme. Ve 24. min vstřelil Petr Kedzior branku, kterou rozhodčí neuznal. První poločas tak končil 1 : 0 v náš prospěch a my jsme čekali velmi těžký druhý poločas. Překvapivě ale k očekávanému náporu soupeře nedošlo a byli jsme to my kdo měl více ze hry. Ve 48. min vstřelil nádhernou branku z přímého kopu Štefan Hrubša. V 56. min prováděl exekuci přímého kopu Petr Kedzior. Jeho střela se odrazila od tyče a míč putoval podél brankové čáry. Nejrychleji zareagoval Michal Jelínek a bylo 3 : 0. Teprve po této brance soupeř začal nepříjemně napadat a zatlačil nás do defenzívy. Nic ze svého tlaku nevytěžil. Naopak po rychlém protiútoku vstřelil po nahrávce Michala Jelínka naši čtvrtou branku Filip Rogožan. To soupeře definitivně psychicky položilo. Na závěr si vstřelil vlastní branku po dlohém autovém hodu Mirka Rašky. Takže 5 : 0.