FKD B - KOMOŘANY 4:0 (3:0)

branky: Zbyněk Zbořil 2, Michal Slezák, Filip Rogožan

sestava: Brtníček M. - Farkaš, Jelínek O. ( 46. Jelínek M. ), Polišenský, Matula - Raška ( 76. Olejníček ), Böhm, Kedzior, Hynšt ( 46. Rogožan F. ) - Zbořil Z., Slezák M.

V neděli jsme přivítali na domácím hřišti soupeře z Komořan. Do rána byla mlha a přímrazek, takže na začátku utkání byl trávník mírně pokrytý jinovatkou a byla pořádně vlezlá zima. Fanoušci, kteří opět nezklamali a přišli nás povzbudit, se zahřívali rumem a slivovicí. My jsme se museli zahřát pohybem. Soupeř nám k tomu pořádně dopomohl. Patří mu sice spodní příčky v tabulce, ale po deseti minutách hry zahrával pět rohových kopů. Ve 14. min dokonce nastřelil tyč. První branku jsme ale vstřelili my. Gólman soupeře udělal při odkopu od branky hrubou chybu a nahrál našemu útočníkovi, který se ocitl sám před brankou soupeře. Takže ve 21. min Michal Slezák 1 : 0. Poté se aktivita přesunula výrazně na naše kopačky a postupně jsme soupeře fotbalově přehrávali. Výsledkem byly dvě branky Zbyňka Zbořila ve 25. a 27. min po přihrávkách Oldy Böhma a Ladě Hynšta. Do kabin se odcházelo za stavu 3 : 0. Druhý poločas začal za stále stejně chladného počasí a stejně chladný byl náš výkon. Sice jsme v 79. min vstřelili čtvrtou branku, autorem byl Filip Rogožan, ale jinak to byl z naší strany chabý výkon se spoustou nepřesných přihrávek. Takže po špatné druhé půli vítězství 4 : 0.