branky:

Michal Slezák 3, Zbyněk Zbořil 2

sestava:

Brtníček D. - Jiříček ( 69. Trávníček ), Matula, Polišenský, Jelínek O. ( 11. Raška ) - Böhm, Zbořil Z., Zbořil V., Hynšt - Slezák M., Jelínek M. ( 46. Sýkora )

Po utkání přípravky nastoupilo naše B proti týmu Rychtářova. Měli jsme velmi překvapivý začátek. Než jsme se probudili z ranního spánku, prohrávali jsme po deseti minutách hry 0 : 2. Pak jsme ale začali hrát fotbal. Dvěma brankami Michala Slezáka a dvěma brankami Zbyňka Zbořila jsme otočili skóre zápasu na 4 : 2. Divákům se musel první poločas líbit. Padlo hodně branek a dokázali jsme otočit vývoj zápasu v náš prospěch. Ve druhé půli se objevila v naší hře hluchá místa. Díky nepřesné kombinaci a častým ztrátám míče po dlouhých pasech kvalita hry v porovnání s prvním poločasem silně zaodtávala. Přesto jsme ještě brankou Michala Slezáka zvýšili na konečných 5 : 2.