Chválkovice na Hané - FKD B 3 : 1 ( 2 : 0 )

sestava :

Brtníček D. - Farkaš, Zbořil V., Polišenský, Matula - Rogožan F., Hrubša, Bohm, Hynšt ( 46. Jelínek M. ) - Rogožan R. ( 46. Olejníček ), Zbořil Z.

branky :

58. min Jelínek M.

V neděli odpoledne sehrál náš B tým mistrovské utkání na hřišti soupeře ve Chválkovicích na Hané. V prvních minutách utkání nás soupeř zatlačil do defenzívy. Vytvořil si územní převahu, která trvala asi pět minut. Pak jsme hru postupně vyrovnali a postupně jsme si vytvořili herní převahu. Bohužel všechny naše akce končily buď nepřesnými centry nebo nepřesnými střelami. Nejvýraznější šanci v první půli měl z naší strany Zbyňa Zbořil. Z úhlu vystřelil na gólmana soupeře, který střelu vyrazil na roh. Jediné dvě naše další přesné střely ze střední vzdálenosti z kopaček Štefana Hrubši a Oldy Bohma mířily doprostřed brány do náruče brankáře. Naopak soupeř naší nemohoucnost dokonale potrestal a ze dvou rychlých protiútoků vstřelil dvě branky. Do druhé půle jsme nastoupili se dvěma změnami v sestavě a s rozhodnutím utkání zvrátit. Vytvořili jsme si obrovský tlak. Soupeř se vůbec nemohl dostat za půlku. Výsledkem bylo naše snížení na 2 : 1 po nahrávce Zbyně Zbořila a střele Michala Jelínka. Nadále jsme soupeře svírali v jeho pokutovém území. Měli jsme několik střel, které soupeřův gólman vyrazil. Utkání definitivně rozhodla třetí branka soupeře, pravděpodobně po ofsajdovém postavení soupeřova útočníka. Zápas jsme prohráli především díky naší neshopnosti vstřelit branku a zužitkovat tak výraznou herní převahu.