sestava:

Brtníček D. - Jiříček, Zbořil V., Polišenský, Jelínek O. - Pytela L. ( 56. Rogožan R. ), Böhm, Zbořil Z., Hynšt ( 72. Trávníček ) - Slezák M., Olejníček ( 46. Sýkora )

branky:

Petr Sýkora

V neděli 25. 4. jsme odehráli mistrovské utkání s týmem Habrovan. Vzhledem k řadě zranění v A i B týmu jsme nastoupili v silně pozměněné sestavě. Nepodali jsme výkon, odpovídající našemu postavení v tabulce a výsledkem je "jen" remíza s týmem hostí, který bojuje o záchranu. V první půli stojí z naší strany za zmínku střela Zbyňka Olejníčka ze 3. min, bohužel nad, a hlavička Michala Slezáka v 19. min po centru Zbyňka Olejníčka, bohužel také těsně nad bránu soupeře. Jinak byl náš výkon ve znamení nepřesných přihrávek a častých ztrát míče v útočné fázi. Ve druhé půli jsme začali o něco lépe, výsledkem byl gól Petra Sýkory na 1 : 0 ze 48. min. Pak náš výkon opět upadl do šedi a toho Habrovany využily k převzetí iniciativy. V 70. min neproměnil velkou šanci Petr Sýkora po přihrávce Zbyňka Zbořila. Nepojistili jsme vedení a přišel trest. Po dalších nepřesnostech v naší hře jsme pustili soupeře do rychlé akce, kterou v 80. min zužitkoval a vyrovnal skóre. To byl i konečný výsledek zápasu, ve kterém jsme nepotěšili předvedenou hrou ani diváky ani sebe.