branky:

Zbyněk Olejníček

sestava:

Brtníček D. - Hynšt, Polišenský, Slezák M., Němec ( 14. Hudec ) - Böhm, Zbořil V., Matula, Jiříček - Olejníček ( 69. Trávníček ), Sýkora ( 46. Jelínek M )

Nedělní utkání proti soupeři z Moravských Málkovic se nám příliš nevydařil. V prvním poločasu se nám nedařila kombinace, kazili jsme přihrávky. Dostali jsme se do dvou šancí, ale obě vychytal domácí gólman. Poločas skončil smírně 0 : 0. Do druhého poločasu jsme udělali změnu v sestavě. Naše hra se zlepšila. Soupeře jsme zatlačili do defenzívy. Po sérii rohových kopů vstřelil Zbyněk Olejníček naši vedoucí branku. Vypadalo to nadějně, ale jedno zaváhání na velkém vápně a druhé při rohovém kopu znamenaly obrat v utkání během posledních deseti minut. Takže konečný stav 2 : 1 pro domácí na konci utkání nás nepotěšil. Je třeba se z porážky poučit a pokračovat dál.