M. MÁLKOVICE A - FKD A 2:6 ( 1:4 )

Brtníček D. – Farkaš, Slezák D., Hrubša, Lecián (51.Raška) – Kroutilík, Pytela, Švanda, Žalud – Zbořil, Novotný

Branky:  Novotný 3, Pytela 2, Zbořil Z.

Za chladného podzimního počasí přijely Drnovice do Málkovic odhodlány získat tři body. Přesto již ve třetí minutě po chybě obrany prohrávaly 0:1. Domácí mohli o chvíli později vedení navýšit, ale situaci zachránil gólman Brtníček. Od té chvíle se začal hrát fotbal, kdy míč na svých kopačkách mělo povětšinou naše mužstvo. Ve dvacáté minutě se dočkalo vyrovnání z kopačky kapitána Kemy. Sedm minut na to zahrával standardku Zbyňa Zbořil a hlavou se trefil Radek Novotný. Ve 30. minutě jako již poněkolikáté „kopal“ aut Lecián, míč se dostal k Petrovi Žaludovi  a jeho střelu tečí usměrnil do branky opět Novotný. Ve 36. minutě se postavil k další standardní situaci Zbořil, po její rozehrání vyskočil nejvýše Radek Pytela a Drnovice vedly 4:1. Po přestávce se na další gól čekalo až do minuty padesáté deváté, nádhernou kombinací rozhodila domácí obranu trojice Novotný – Švanda – Zbořil a prvně jmenovaný zakončoval. 76. minuta přinesla radost také domácím divákům, když málkovičtí  snížili na 2:5. Poslední slovo ovšem patřilo opět Drnovicím. Osm minut před koncem utkání skončila gólem spolupráce Pytela – Zbořil. Tím byla završena opět skvělá neděle našeho fotbalu. Poděkování patří  hráčům a také početné skupině fanoušků, která jezdí podporovat naše mužstvo.