52.  Olda Böhm          0  :  4
62.  Bob Rogožan      0  :  5

Sestava :

Brtníček M. - Raška, Zbořil V., Polišenský, Hudec - Böhm, Hrubša ( 46. Rogožan ), Pytela R., Račanský ( 62. Jelínek M. ) - Zbořil Z., Olejníček ( 81. Sýkora ).

V sobotu 8. listopadu odehrálo naše "béčko" mistrovské utkání na hřišti v Lysovicích proti týmu Lysovice B. Jednalo se o předhrávané XIV. kolo. Vzhledem k předchozímu nepodařenému utkání v Opatovicích jsme měli co napravovat. Od začátku zápasu i přes nepříznivé deštivé počasí byl náš herní projev mnohem fotbalovější než tomu bylo minulý týden. Velkou zásluhu na tom měla kvalita a rozměr hrací plochy v Lysovicích. Již v deváté minutě se do listiny střelců zapsal Olda Böhm a vedli jsme 1 : 0. Soupeř především v první půli podával dobrý výkon a výsledkem bylo několik nebezpečných rohových kopů. My jsme hráli svou kombinační hru a ve 27. minutě krásnou hlavičkou zvýšil na 2 : 0 v náš prospěch Radek Kema Pytela. Tento stav platil po prvním poločase. Hned po začátku druhého poločasu jsme si vytvořili tlak a výsledkem byl již ve 49. minutě třetí gól do sítě soupeře, jehož autorem byl Olda Böhm. Svůj fotbalový den oslavil Olda Böhm svou třetí brankou v utkání. V 52. minutě zvýšil na 4 : 0 a završil tak hattrick v tomto utkání. Pak vstřelil regulérní gól Bob Rogožan, ale rozhodčí ho neviděl a neuznal. Bob si spravil chuť o pár minut později. V 62. minutě zvýšil na 5 : 0 a na hřišti již bylo pouze jedno mužstvo. Přes nepřízeň počasí nás opět přijeli podpořit fandové z Drnovic a my jim za to děkujeme. Nyní přezimujeme na prvním místě v tabulce OP IV. třídy skupiny A, připravíme se na jaro 2009 a opět se budeme snažit, abychom bavili fotbalem diváky i sebe.