Böhm Oldřich 52. min
Sýkora Petr     67. min

Sestava :

Brtníček M. -  Raška, Polišenský, Zbořil V. -  Matula, Hrubša ( 46. Zbořil Z. ), Böhm, Jelínek M. -  Slezák M., Olejníček ( 46. Sýkora )

V neděli 3.5.2009 jsme sehráli mistrovské utkání na hřišti soupeře z Kroužku. Tým soupeře na jaře ještě neprohrál, bylo krásné počasí a kvalitně upravený, zalitý fotbalový pažit. Vše slibovalo dobrý fotbálek. My jsme soupeře překvapili bleskovým nástupem. Během prvních osmi minut vstřelil Michal Slezák díky kvalitním přihrávkám spoluhráčů hattrick a o utkání bylo prakticky rozhodnuto. Do poločasu přidal Michal ještě čtvrtou branku a utkání již bylo jen záležitostí skóre. Ani ve druhé půli jsme soupeře nepustili do vážnějších akcí a naši trvalou převahu jsme potvrdili dalšími čtyřmi brankami. Celkové skóre 8 : O v náš prospěch uzavřelo po dopoledním vítězství FKD A 12 : 0 úspěšnou drnovickou fotbalovou neděli.