FKD B - Pustiměř B 1 : 5 ( 0:3 )

Branka : Raška

Sestava: Brtníček D. - Hynšt ,Hudec, Olejníček, Jiříček - Sýkora, Hrubša ( 55. Pytela L.), Raška, Smutník -  Rogožan , Otevřel ( 80. Burian )

Ve druhém domácím utkání jsme přivítali Pustiměř B. O osudu utkání se prakticky rozhodlo v prvních deseti minutách, kdy nejprve Rogožan z nařízené penalty netrefil branku, a po něm Otevřel neproměnil vyloženou šanci. Tento nešťastný úvod domácí hráče rozhodil, a ti po individuálních chybách umožnili soupeři nejprve skórovat dvakrát ze hry a poté i z penalty. Ve druhém poločase jsme povedenou střelou Rašky snížili na 1:3, ale to bylo z naší strany vše. A když jsme hostům umožnili zvýšit na 5:1, tak se zápas dohrával jen z povinnosti.

Padesát přítomných diváků tedy nemohlo být spokojeno, a B tým bude muset zabrat, aby diváky přilákal zpět na tribunu. Utkání s přehledem řídil M. Novotný.