55.  Sýkora&Baroš     2 : 0
70.  Crhonek              2 : 1

Rozhodčí : Smutník

Sestava FKD B : Brtníček M. - Hudec ( 45. Sýkora ), Zbořil V., Polišenský, Hynšt - Matula, Bohm, Hrubša, Jelínek ( 45. Raška ) - Olejníček, Rogožan ( 67. Račanský ).

Utkání bylo zpočátku poměrně vyrovnané. Hodně tomu napomáhala rozháraná hra z naší strany. Kazili jsme hodně přihrávek a z toho plynuly rychlé protiútoky hostů. Uklidňující branku dal před koncem prvního poločasu Michal Jelínek. Druhá půle začala jednoznačně pod naší taktovkou. Hráli jsme kombinační hru po zemi. Z toho vyplynula výrazná územní převaha a gól Petra Sýkory&Baroše na dva nula. Pak jsme již tradičně neproměnili několik velkých šancí. Po naší chybě ve středu pole jsme v 70. minutě inkasovali branku a závěr byl trochu nervózní. Výsledek 2 : 1 znamená tři body a vítězný konec zápasu.