Brtníček M.- Olejníček (78 min. Zbořil Z.), Polišenský, Hudec, Hynšt, (62 min. Jiříček),-Matula, Hrubša,    Böhm, Raška (65min. Otevřel)- Rogožan, Jelínek M.

Rogožan,  Hrubša 2,  Jelínek M. 2 - Frydrýšek,  Kolečkář 2,Pacula

Rozhodčí : p. Pavelka

ŽK: Matula, Jelínek M.

V neděli 12. října, naše béčko sehrálo  domácí  utkání s těžkým soupeřem z Bohdalic. První poločas se nám vydařil, soupeře jsme suvereně přehrávali,  a v 17 minutě hry jsme vedli již 4 :0. V závěru první půle jsme sice inkasovali branku, ale vzápětí jsme na ni odpověděli a   do kabin se odcházelo za jednoznačného stavu 5:1. O výsledku utkání se zdálo být rozhodnuto. Jenže po  poločase se obraz hry změnil, soupeř brzy vstřelil druhý gól, a začal nás přehrávat. Výsledkem byly další dvě branky v naší síti, a my se museli bát o výsledek. Naštěstí hosté své další příležitosti neproměnili, a tak jsme se mohli radovat z dalšího vítězství.