7.6. FKD B - OPATOVICE B

branky :

4. min  Zbyněk Zbořil
14. min Michal Jelínek
16. min Vladimír Hynšt
41. min  Radek Pytela
66. min  Štefan Hrubša
31., 42., 70. min  Michal Slezák

sestava :

Brtníček M. - Kroutilík ( 70. Olejníček ), Polišenský, Hrubša, Matula - Böhm, Pytela R. ( 46. Sýkora ), Zbořil Z. ( 46. Raška ), Hynšt - Slezák M., Jelínek M.

Tak jsme se v neděli dopoledne poprali o postup. Soupeře z Opatovic jsme rozhodně nepodcenili. Měli jsme v paměti podzimní utkání v Opatovicích. A od začátku utkání jsme hráli odpovědně vzadu a důrazně doppředu. Již ve 4. min jsme dali první branku. Autorem byl Zbyňa Zbořil. Ve 14. a v 16. min přidali branky Michal Jelínek a Laďa Hynšt. Soupeře tyto rychlé branky položily a v průběhu první půle se díky naší jednoznačné převaze postupně zvyšovalo skóre po brankách Radka Pytely a dvakrát Michala Slezáka. První poločas skončil 6 : 0 a prakticky bylo rozhodnuto. Do druhé půle jsme přišli s pozměněnou sestavou, ale dál trvala naše převaha. Štefan Hrubša a Michal Slezák přidali další dvě branky. Michal tak dovršil svůj další hattrick v této sezóně. Pokuta ho nemine. A pak již přišel závěr utkání, vítězství 8 : 0, první místo v tabulce, jistota postupu, poděkování fanouškům a sprcha šampaňským. Fanouškům děkujeme za přízeň, kterou nám zachovali po celou sezónu a doufáme, že v tom vytrvají i nadále. Ještě jednou DĚKUJEME !!!