branky :

Michal Jelínek 2, Michal Slezák, Oldřich Böhm

sestava :

Brtníček D. - Jiříček, Polišenský, Zbořil V. ( 9. Jelínek O. , 60. Raška ), Kroutilík - Matula ( 83. Olejníček ), Hrubša, Pytela R., Böhm -  Slezák M., Jelínek O

Tak přišlo vyvrcholení sezóny. Vzájemný zápas mezi prvním a druhým mužstvem tabulky. Pro nás hovořil tříbodový nádskok v tabulce, pro soupeře domácí prostředí. Hra byla od počátku vyrovnaná. My jsme si díky lepší kombinaci vypracovali více příležitostí. V 9. min utkání odstoupil pro zranění Sláva Zbořil. V 19. min jsme se po brance Michala Jelínka ujali vedení. Pak jsme si udržovali mírnou převahu, kterou jsme ve 25. min potvrdili brankou Michala Slezáka. Do druhého poločasu nastoupil soupeř s posíleným útokem. Přesto jsme to byli my kdo vstřelil další branku. Michal Jelínek - 3 : 0. Pak však přišla rychlá odpověď domácích, kteří v průběhu pěti minut mezi 50. a 55. minutou vstřelili dvě branky a vrátili se do zápasu. V 60. min odstoupil pro zranění Olda Jelínek a nahradil ho Mira Raška. Hra měla slušné tempo a náboj. Definitivní rozhodnutí přišlo v 72. min, kdy Olda Böhm zvýšil na  4 : 2 v náš prospěch. Pak už jsme si výsledek pohlídali a soupeře k ničemu většímu nepustili. Takže vzhůru na Opatovice B v domácím prostředí.

Později se ukázalo, že zranění Slávy Zbořila je  vážné - zlomenina. Přejeme mu brzké uzdravení a návrat na hřiště.