Jdi na obsah Jdi na menu

30.4. BOHDALICE B - FKD A 0:5 ( 0:1 )

Brtníček M.- Slezák D, (75.Zbořil V.), Kedzior, Fober, Lecián (75.Farkaš) – Kroutilík, Pytela, Švanda, Žalud . Zbořil, Novotný (86.Jelínek M.)

Branky: Švanda, Pytela, Lecián, Žalud, Jelínek M.

V Bohdalicích přivítalo naše mužstvo pěkné  jarní počasí a příjemné prostředí. Drnovice od začátku utkání určovaly tempo utkání. Ve třetí minutě se dostal do slibné šance Pytela, ale míč mu nesedl, tak jak měl. O čtvrt hodiny později minul těsně branku Radek Novotný. Domácí pohrozili jen z rohových kopů, 35. minuta však patřila našemu mužstvu, Lecián našel dlouhým autem úplně osamoceného Švandu a ten s klidem využil příležitost a skóroval. Po první půli se domácím chtělo věřit v dobrý výsledek. I když se neujala střela Fobera z 25 m, urval se v 64. minutě Pytela a nekompromisně, ač atakován obráncem, svoji příležitost využil k vstřelení druhé branky. O dvě minuty později trefil šibenici Mira Lecián, 0:3. V 77. minutě protáhl domácího brankáře Radek Novotný a o minutu později se „Angličanem“ trefil Petr Žalud. Poslední branka  utkání putovala po ose Žalud-Zbořil-Jelínek M., když posledně jmenovaný vstřelil po dvou minutách na hřišti pátou branku Drnovic.