Jdi na obsah Jdi na menu

24.5. HOŠTICE - FKD A 1:6 ( 0:3 )

Sestava:  Brtníček M. – Slezák D. (57. Němec), Fober, Kedzior, Lecián – Kroutilík, Pytela, Švanda (77. Farkaš) , Žalud – Zbořil, Novotný (80. Jelínek M.)

Branky: Zbořil 3, Pytela 2, Novotný

Hned od úvodního hvizdu určovali tempo hry fotbalisté Drnovic, přesto se dlouho nedařilo vstřelit branku. V osmé minutě se ve vápně zbavil dvou obránců  Švanda, ale nastřelil břevno. Za jedenáct minut mířil pěkně do šibenice Kedzior, jeho střelu však domácí gólman vytěsnil. O dvě minuty později se však naši hráči radovali. To když brankář Brtníček poslal dlouhým výkopem do souboje dva na dva naše útočníky, kteří tento souboj vyhráli a Zbořilova střela znamenala vedení 1:0. Ve 34. minutě úřadovala dvojice Slezák – Pytela a druhý jmenovaný zvýšil na 2:0. Za dvě minuty rozehrál trestný kop Žalud a znovu Zbořil rozvlnil síť domácí svatyně. V 65. minutě rozesmutněl domácí fandy Radek Novotný, který tímto gólem zakulatil počet drnovických branek v této sezóně na krásné číslo 100. Za čtyři minuty přihrál Pytela Zbořilovy a ten jakoby symbolicky načal druhou stovku, 5:0. Za další čtyři minuty později se hlavou trefil, po Kroutilíkově centru, Radek Pytela. Dvě minuty před koncem zaznamenali domácí čestný úspěch a tak skončilo utkání 6:1 pro Drnovice, které si tak zajistily postup do nejvyšší okresní soutěže. Hoši díky.