Sestava : Fiala – Farkaš,Gottvald,,Forró, Kroutilík-V.Kučera, Strnad (69’Weber), Petlach , M.Jelínek- Slezák, Rogožan (88’M.Raška)

Žluté karty : Farkaš (18‘)

Červená karta : Farakaš ( 22‘)

Střely na branku : 18:3

Pokud ve Vážanech chyběli tři hráči, tak v Pačlavicích rovných šest. Nemá cenu rozpitvávat důvody absencí. Začátek zápasu byl poněkud zvláštní. Domácí nechtěli na podmáčeném terénu hrát a sudí nechtěl rozhodnout. Když již se domlouval náhradní termín, tak domácí naopak hrát chtěli a sudí také. Rychlé převlečení v kabině mělo zřejmě za následek, že jsme prospali úvod zápasu. Hned v 5 minutě domácí hráč pronikl obranou jako sůl máslem a sám před Fialou nezaváhal. Běžela 6 minuta. My zahrozili z rohu, ale Petlach nedokázal míč hlavou trefit, aby skončil v síti. V 17 minutě obdobná situace jako u prvního gólu končí další brankou v naší síti. V 18 minutě dostává Farkaš žlutou a za 4 minuty, za faul na půlce, druhou žlutou a je vyloučen. Nutno dodat, že to byla karta opravdu hodně, ale hodně přísná. Od tohoto okamžiku ovládají domácí jednoznačně hru a do kabin nám přibalují další dvě branky. O poločase došlo ke změně naší hry. Domácí již nemají takový velký prostor na jejich brejkovou hru. Nutno však dodat, že absence jednoho muže je znát. V 66 minutě domácí zvyšují, po závaru, z rohu na 5:0. O chvíli později se prosazuje Rogožan, který se řítí sám na brankáře, ale skluz obránce domácích mu znemožňuje zakončit. Utkání se dohrává v poklidném tempu. Za druhý poločas, si torzo našeho mužstva, zaslouží pochvalu.