FKD : MFK Vyškov B       1 : 8     (0:5)

Branka . vlastní

Sestava : Vymazal –Farkaš,Forró,Gottwald,Matoušek – M.Jelínek (62‘ Kučera),Kroutilík,Pytela,Rogožan (46‘ Strnad)-Petlach,Slezák

Žluté karty : 60‘ M.Jelínek

77‘ Matoušek

Již před zápasový úvod předznamenal tragický výkon. Přímo z kabiny byl odvolán na povodně do Prahy stoper Pavel Jelínek a to se nakonec ukázalo jako klíčový okamžik. Stoperská dvojice Forró, Gottvald totiž nepracovala zrovna zodpovědně a to hráčům hodně usnadnilo skórovat. Hned v 5 minutě nahrál Vymazal Danovi Forró, ale ten na jeho nahrávku nereagoval a tak se míče zmocnil hostující Kropáček a z 25 metrů trefil odkrytou branku. V 11 minutě došlo k dalšímu nedorozumění v obraně. Kdy se stopeři nedohodli, a osamocený Kropáček skóruje podruhé. Tento úvod nás dokonale zmrazil a už jsme se nijak nedokázali vrátit do zápasu. Vyškov ovládl jednoznačně hru. I když měl jasnou převahu, tak se prosadil po naší další fatální chybě. Po našem zahraném trestném kopu skončil míč u obranné dvojice Farkaš, Forró a ti tak dlouze vymýšleli, co udělají, až přišli o míč a brejk hostů končí v naší bráně. To běžela 27 minuta. Ve 38 minutě přišla nádherná akce Vyškova další branka v naší síti. Aby toho nebylo málo, tak jsme si ve 43 minutě dali vlastní branku. V druhé půli jsme chtěli přidat na bojovnosti, neboť fotbalová kvalita Vyškova je někde jinde. Jenomže místo toho propadneme ve středu obrany a osamocený Kropáček trefuje šibenici na počátku 48 minuty. O 8 minutu později si srážíme nákop z těžkého úhlu do branky. Prohráváme 0:7. Vyškov mírně ubral na obrátkách a my tak byli uchránění ještě větší ostudě. V 80 minutě si dává vlastní branku Vyškov. Následně vidíme dva gólové centry střídajícího Kučery, ale branka z toho nepadla. Naopak v poslední minutě se trefují hosté a historický debakl Drnovic je na světě. Nutno dodat, že vysoká porážka je zcela zasloužená, neboť bez bojovnosti, morálky a nasazení se nedá hrát žádná soutěž.