23.5.  Hamiltony - FKD

2 : 8 ( 2 : 7 )

Sestava:  Brtníček- Matula ( 60. Račanský ) , Farkaš, Slezák D.,  Lecián – Jelínek M. , Pytela ,( 75. Jelínek O.),  Švanda, Böhm- Rogožan ( 45. Slezák M.), Zbořil

Branky: 3 Rogožan, 2 Zbořil Z., 2 Švanda, Pytela

V Dědicích, kde hrají Hamiltony svá domácí utkání nás čekal dobře připravený terén a v udírně skvělá klobása. Co se fotbalu týče, zdálo se, že rozhodnuto je již v osmé minutě. Do té doby se totiž trefili oba útočníci Zbořil a Rogožan. Za dalších 14 minut bylo ovšem vyrovnáno. Drnovičtí se rozhodli, že nenechají nic náhodě a do konce poločasu přidali ještě pět branek. Dvě minuty byli odehrány z druhé půle, když rozvlnil síť Švanda. V té chvíli ještě nikdo netušil, že v utkání již branka nepadne a to ani v 77. minutě, kdy domácí gólman kopal penaltu a Dan Brtníček mu ji chytil. Fotbal sice exkluzivní nebyl, ale ta klobása…..

O. Jelínek ( trenér ) :Soupeře hráčskou kvalitou převyšujeme a potvrzujeme

to počtem střílených branek a akcemi na které se dá dívat.