Jdi na obsah Jdi na menu

FKD - Opatovice B

FKD - Opatovice "B" 10 : 0 ( 5 : 0 ) V prvním jarním utkání jsme na domácím hřišti přivítali Opatovice "B". Podle postavení soupeřů v tabulce, to měla být jednoznačná záležitost domácích. Od začátku jsme začli plnit roli favorita, když po dvou brankách M. Jelínka byl stav ve třetí minutě 2:0. Brzké vedení a neškodný soupeř nás zřejmě uspokojilo a hrál se pěší fotbal se spoustou nepřesností. Nicméně branky přibývaly; nejprve Rogožan dorazil Švandovu střelu do břevna, potom se krásně trefil Švanda a pátou branku před koncem prvního poločasu přidal hlavou David Slezák. Druhý poločas potvrdil jednoznačnou převahu domácích a další branky přidali Z. Zbořil ( 2x ), Rogožan, Michal Slezák a kapitán týmu Pytela. Hostující hráči ohrozili domácí branku pouze jedinou střelou před koncem utkání. Utkání, kterému přihlíželo asi 250 diváků a kamera TV NOVA, s přehledem řídil p. Kutlák. Děkujeme všem za návštěvu a těšíme se na další domácí utkání, kdy přivítáme Lysovice "B". Gól Davida Slezáka ( zvyšoval hlavou na 5:0 ) byl stým gólem FKD v probíhající sezoně !!! Sestava : Brtníček - Matula, Kedzior, Slezák D., Farkaš - Jelínek M. ( 60. Račanský), Pytela, Švanda, Böhm ( 60. Lecián ) - Zbořil Z., Rogožan ( 55. Slezák M. ) Foto REPORTÁŽ TV NOVA