Sestava: Novák – Jelínek,Kostelka,Lžičař,Suchán
                                - Nohel,Machálek,Dvořák,Ševčík
                                - Bastl,Kocourek

Branky:  inkas. 12´,71´,90´

Střídali:  64´ Burda (Ševčík),75´ Polišenský (Nohel),79´Vláčilík(Kocourek)

2´začínáme hodně vlažně a soupeř už zahrává druhý rohový kop
11´ po výkopu Nováka propadl v souboji Ševčík, následně Nohel a domácí se křížnou střelou ujímají vedení - 1:0
20´ máme štěstí, když po rohovém kopu volný hráč Tišnova z malého vápna hlavičkuje nad branku
22´ trestný kop zahrává Ševčík a Kostelka gólovou příležitost nevyužívá
23´ po protiútoku soupeře postupuje hráč Tišnova sám na Nováka a nastřeluje tyč
27´ Kostelka zahrává z dobré pozice trestný kop, ale jeho střela končí na zdi
32´ po pěkném průniku a nahrávce Nohela střílel Dvořák, vyražený míč dobíhal Suchán a scházely centimetry
37´ Kocourek byl v dobré příležitosti faulován soupeřem uvnitř pokutového území, ale rozhodčí Šenkýř překvapivě nepískal
39´ Novák vykopává míč z malého vápna, soupeř hlavičkuje na půlce tak razantně, že útočník postupuje sám na Nováka, Kostelka         zachraňuje skluzem na poslední chvíli
41´ soupeř postupuje sám na naši branku a Novák reflexivně zachraňuje nohou
43´ trestný kop zahrává Ševčík a Kostelka opět dobrou příležitost nezužitkuje
47´ Novák vyráží pěknou střelu soupeře nad branku
50´ po soupeřově chybě střílí Kocourek na přední tyč, jenže vedle
60´ domácí hráč nastřeluje spoluhráče uvnitř velkého vápna do hlavy a odražený míč mohl Kocourek uklidit do branky, ale rozhodčí překvapivě a necitlivě přerušuje hru a nařizuje míč rozhodčího
71´ po rohovém kopu Tišnova a odraženém míči necháváme soupeře vystřelit a Novák se snaží marně 2:0
75´ Novák při pádu pod nohy soupeře fauluje, ale rozhodčí asi kompenzuje penaltovou situaci z 1. poločasu
80´ Novákovi se točí hlava a nechává se vystřídat. Už nemáme náhradníka a místo v brance zaujme Bastl
85´ opět dobrá pozice trestného kopu, ale Dvořákova střela neměla důraz ani přesnost
87´ Kostelka po rohovém kopu a odraženém míči mohl z malého vápna uklidit míč do brány, ale podtrhává svůj dnešní hlavičkový výkon a míří nad branku
90´ Bastl špatně odhadl centrovaný míč a hráč Tišnova zvyšuje hlavou na 3:0

Trenér: bylo to utkání,ve kterém si oba týmy vytvořili spoustu šancí.Domácí byli lepší v 1.půli. Po přestávce jsme měli několik možností na vyrovnání,ale i ty nejvyloženější jsme nedokázali proměnit.Naopak Tišnov po rohu přidal druhou branku.V závěru,kdy jsme dohrávali v deseti,jsme inkasovali potřetí.Určitě nám dnes chyběla bojovnost a nasazení.