Sestava:Novák-Kostelka,Černý,Olejníček-Chytil (84.Ondráš)-Pospíšil,Machálek,
                         Handl,Raška-Vlček,Ševčík (46.Dvořák)
Góly:M.Dvořák 2
ŽK :77' Olejníček

Do Ráječka jsme z různých důvodů nejeli v kompletní sestavě a museli se spolehnout
na výpomoc st.žáků.Soupeř nás ničím nepřekvapil a dá se říct,že nehrál dobře. Bohužel my jsme hráli ještě o něco hůře. Uvod zápasu patřil nám,ale nepodařilo se nám dotáhnout do konce několik slibných příležitostí. Soupeř  udeřil ve 27 a 34 minutě ,nikoli však po vydařených akcích,ale po velkých chybách v naší obraně. Do konce poločasu jsme dostali ještě gól ve 45.min.Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodlání porvat se o výsledek a zápas ještě zdramatizovat.To se nám podařilo v 61. a 68 min.,kdy se dvakrát prosadil Martin Dvořák.Potom se hra více otevřela.Ve snaze o vyrovnání jsme ke konci zápasu hráli vzadu více na riziko a soupeř si vítězství pojistil gólem v 90. minutě.