Pustiměř : FKD    1 : 1    (1:1)

Branku dal Lukeštík z penalty

Střely na branku : 4:9, rohy : 9:7

Sestava : Hrušák – Vaškeba,Jelínek,Gottvald,Weber-Raška,Adler,Vondřich,Handl – Lukeštík, Strnad- Bobál,Forró,Pospíšil

Od úvodní minuty jsme viděli šance na obou stranách. Domácí hned tu první využili, když střelu z vápna vyrazil Hrušák před sebe a pro dobíhajícího Pospíšila nebyl problém míč usměrnit do branky. To běžela druhá minuta zápasu. Ve 4 minutě ve vyložené příležitosti trefují domácí břevno. V 7 minutě se dostává k míči Raška a sám před Kotulánem neuspěl. V 8 minutě nebezpečně střílí Adler, ale domácí brankář předvedl leopardí skok.  V 10 minutě se za naší obranou ocitl, Snídal, ale vysoko přestřelil. Ve 12 minutě jsme se prokombinovali až před domácího brankáře, ale ten byl v souboji s našimi hráči úspěšný. Poté se hra uklidnila a my získali mírnou převahu. Ve 30 minutě jsme dosáhli po krásné akci gól, ale slečna sudí zvedl praporek na znamení ofsajdu. V 37 minutě byl pronikající Raška zastaven výstavní kosou ve vápně a kopali jsme penaltu. Lukeštík jí proměnil a bylo srovnáno. V závěru zahrozil domácí Holub pohotovou střelou po rohu, jenž o vlásek minula naší branku.

V druhé části jsme byli herně lepší a měli více šancí. V 52 minutě našel Lukeštík ve vápně Adlera, ten pohotově vystřelil a skvělý Kotulán reflexivně vyrazil. V 69 minutě vnikl do vápna Raška, běžel sám na Kotulána, ale ani on na domácího brankáře nevyzrál. V 72 minutě jsme šli 3 na 1, ale Strnad zkazil nahrávku. V 75 minutě vnikl z boku do vápna Raška a na zadní tyči jen o centimetry minul opuštěnou část branky Strnad.  Poté naše převaha utichla a do šancí se začali dostávat domácí., ale ani oni nebyli úspěšní. V zápasu se spoustou šancí se zrodila hubená remíza 1:1.