Branky: inkas.19´,22´vlastní,77´,90´ - 44´a 55´Handl

Sestava: Husák-Vlček,Kostelka,Forró,Chytil-Pospíšil,Machálek,Ševčík-
                                Dvořák,Handl,Bastl

Střídali: 46´ Nohel(Bastl),75´Vykoukal(Dvořák)

Další mistrovské utkání jsme opět odehráli venku za velmi teplého počasí v Letovicích.
   V úvodních minutách měli domácí více ze hry,hrozili hlavně ze SS z rohu.V 19´se měnilo skóre.
Po našem výkopu od brány se dostal míč k hráči Letovic,který se střelou ze 20 metrů trefil pod břevno – 1:0.O minutu později mohlo být vyrovnáno,ale Pospíšil z malého vápna trefil obránce.
Ve 22´ jsme si dali vlastní gól po kopu z rohu – 2:0.O chvíli později jsme mohli snížit,ale Bastlova střela skončila na tyčce.Další vyloženou šanci jsme měli ve 38, kdy po trestném kopu Vlčka vypadl domácímu golmanovi míč z rukou,ale Kostelka míč do sítě neprotlačil.Ve 44´jsme se konečně dočkali.Handl po chybě stopera a samostatném úniku snížil -2:1.
První šanci ve 2.půli měli domácí,ale Husák střelu vyrazil.V 55´bylo vyrovnáno.Důrazný Handl
atakoval stopera,který vyrobil hrubku – 2:2.V 62´mohli jít domácí do vedení,ale Husák byl proti.
Když už jsme pomýšleli na zisk bodu,přišla 77´ kdy po centru z pravé strany jsme míč prodloužili
pouze na zadní tyč,kde byl hráč Letovic,který se nemýlil – 3:2.V poslední minutě utkání,kdy jsme se snažili o vyrovnání,jsme opět inkasovali – 4:2.

Trenér: dnes to z naší strany byl lepší výkon než v Ráječku.Škoda nevyužitých šancí v prvním poločasu.Domácí byli fotbalovější,ale k bodu jsme měli blízko.