FKD dorost - Malá Haná Knínice 1 : 1 (1:0)

Sestava: Novák – Nohel,Vlček,Kostelka,Suchán
                                - Ševčík,Chytil,Adler,Pospíšil
                                - Dvořák,Handl

Branky: 42´ Adler - inkas. 51´

Střídali: 46´ Černý (Adler),82´ Vláčilík (Dvořák)

V posledním soutěžním utkání jsme přivítali Knínice.Chtěli jsme získat tři body a posunout se v tabulce.
Bohužel za remízu jsme si připsali do tabulky pouze bod a skončili jsme na 11.místě.
      Úvod utkání byl vyrovnaný.První vyloženou šanci měli hosté ve 23´.Na zadní tyči jsme nechali volného hráče,který trefil břevno.V 25´měl první vyloženou šanci Adler,ale netrefil bránu.Ve 42´se měnilo skóre.Dvořák vyslal kolmičkou Adlera.Ten obešel i golmana a vstřelil první branku utkání – 1:0. Ve 45´měl Adler druhou tutovku,ale golman jeho střelu vyrazil na roh .
    Do II.půle jsme již nastoupili bez Adlera.Ve 48´se dostal do šance Dvořák,ale v zakončení byl nedůrazný.
V 51´po chybě stoperů hosté vyrovnali – 1:1.V 65´Pospíšil střelou z malého vápna trefil pouze golmana.
Ve zbytku utkání měli ještě hosté šanci,ale tu zlikvidoval golman Novák.

Trenér: ikdyž utkání bylo vcelku vyrovnané,šancí jsme si vytvořili více.Hosté byli důraznější  v osobních soubojích. Neúčast Adlera ve 2.poločase byla znát.