FKD : Vícemilice        6 : 0      (3:0)

Sestava : Hrušák – Vlček,Vondřich,Gottvald,Vaškeba – Raška,Adler,Forró,Handl – Lukeštík,Šmerda – Pospíšil,Bobál

Branky : 3 Forró, 2 Lukeštík, Raška

Střely na branku : 14: 3, rohy : 7:1, žluté karty : Vondřich, Lukeštík

Od úvodního hvizdu si naše mužstvo vypracovalo územní převahu. První brankovou příležitost měl v 8 minutě Lukeštík, který trestný kop zatočil k tyči, ale hostující brankář Bezděk míč vytěsnil na roh. Ve 12 minutě se ve velkém vápně ocitl Forró, ale mířil nad branku. O minutu později poprvé zahrozili hosté, když do vápna vnikl Štrublík a přečíslení zakončil nepřesnou nahrávkou. Ve 21 minutě poslal střelu zpoza vápna do šibenice Adler, ale skvěle zasáhl Bezděk. Ve 34 minutě nahrál Handl na osamoceného Bobála, před kterým byla prázdná branka, ale než si srovnal mířidla, tak velkolepým zákrokem ho vychytal skvělý Bezděk.  O minutu později si hosté nerozuměli v obraně, o míč je připravil Forró, zasekl, poslal Bezděka k zemi a skóroval. Ve 37 minutě se středem přiřítil k vápnu Raška a jeho tečovaná střela skončila pod břevnem. Ve 43 minutě se postavil k trestnému kopu Forró a střelou alá Messi nedal Bezděkovi šanci, 3:0.

V druhé části hry byla naše převaha ještě výraznější, ale skóre narůstalo hodně pomalu a to díky Bezděkovi v brance Vícemilic, který předváděl neuvěřitelné zákroky. Nicméně v 51 minutě nestačil na dorážku Daniela Forró po hlavičce Gottvalda. Stav 4:0. V 55 minutě zahrál špatně malou domů Gottvald, ale Almáš šancí pohrdl a minul branku. Poté se dral do šancí hodně aktivní Handl, ale kromě tyčky v 63 minutě z toho nic nebylo. Skóre se měnilo v 76 minutě , kdy penaltu za ruku soupeře proměnil Lukeštík.  V 82 minutě nedal sám před brankářem hostí Bobál. O dvě minuty později Bobál uvolnil Lukeštíka a ten zcela osamocen před Bezděkem nezaváhal a uzavřel skóre na 6:0.